İnsanlar İkiye Ayrılır Filminden Fragman Yayınlandı

Manşet Türkiye

Burcu Biricik, Pınar Deniz ve Aras Aydın’ın başrollerinde yer aldığı “İnsanlar İkiye Ayrılır” filminden ilk fragman geldi.

Prömiyerini 57. Antalya Altın Portakal Film Festivali Ulusal Yarışma kategorisinde gerçekleştiren İnsanlar İkiye Ayrılır filminden fragman yayınlandı. Filmin yönetmen koltuğuna Karışık Kaset (2014) filminden tanıdığımız Tunç Şahin oturuyor. Şahin aynı zamanda filmin senaristliğini de üstleniyor.

Bir Film ve Blu TV ortaklığında çekilen, stream platformu Blu TV‘nin yapımcı olarak yer aldığı ilk sinema filmi olan İnsanlar İkiye Ayrılır‘ın oyuncu kadrosunda ise dikkat çeken isimler yer alıyor. Filmin başrollerini Burcu Biricik, Pınar Deniz ve Aras Aydın paylaşırken Başak Daşman, Erdem Akakçe, Nezaket Erden, Gökay Müftüoğlu ve Sabahattin Yakut da onlara eşlik ediyor.

Bankaların çeşitli sebeplerden peşine düş-e-medikleri borçları satın alıp, her ne pahasına olursa olsun tahsil etmeyi kendine misyon edinmiş bir şirkette çalışan Duygu ve Bahadır’ın yollarının Ceren’le kesişmesiyle değişen hikâyelerinin anlatıldığı İnsanlar İkiye Ayrılır‘ın vizyon tarihi ise henüz belirsiz.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up