İnönü Üniversitesi Kısa Film Festivali Başvuruları Uzatıldı

Festivaller Kısa Film Yarışması
İnönü Üniversitesi Kısa Film Festivali Başvuruları Uzatıldı

Bu yıl 25 – 28 Nisan 2017 tarihlerinde düzenlenecek olan Uluslararası İnönü Üniversitesi Kısa Film Festivali başvuruları bir hafta uzatıldı. Yarışma için son başvuru tarihi 5 Nisan 2017 olarak belirlendi.

Sinema sektöründe keşfedilmeyi bekleyen genç isimleri sektöre kazandırmayı hedefleyen İnönü Üniversitesi Kısa Film Festivali 10. Yılında Ulusal ve Uluslararası alanda Belgesel ve Kurmaca kategorileriyle katılımcılarını bekliyor.

25-28 Nisan 2017 Tarihleri arasında düzenlenecek olan kısa film festivali; yabancı kısa film örnekleri, söyleşi ve paneller, workshoplar ve yarışma bölümüyle sinemanın bir ucundan tutmak isteyenleri hedefliyor.

Festivalin Ödülleri

Festivalde, en iyi kurmaca filme 5.000 TL olmak üzere en iyi kurmaca film dalının 2. İsmine 3.500 ve 3. isme ise 2.500 TL, en iyi belgesel filme ise yine 5.000 TL ve belgesel film dalının 2. İsmine 3.500 ve 3. yarışmacıya ise 2.500 TL ödül verilecek. Toplamda verilecek ödül ise 22.000 TL.

Uluslararası İnönü Üniversitesi 10. Kısa Film Festivali’nin yarışma başvuru süresi katılımcılardan gelen yoğun talep nedeniyle bir hafta uzatıldı. Son başvuru tarihi 5 Nisan 2017 olarak belirlendi.

Detaylar için buraya tıklayın.

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up