İncir Reçeli 2 Gişede İstediğini Alıyor

Manşet Türkiye

9 yeni filmin gösterime girdiği 24 Ekim haftasında filmler keşfediledursun gelin biz sinema salonlarında son haftalarda  yer alan filmlerin gişe başarılarına göz atalım.

Balık(2014)/Yön.: Derviş Zaim

Balık(2014)/Yön.: Derviş Zaim

Şüphesiz en çok merak edilen film İncir Reçeli 2! Halil Sezai’nin baş rolünde yer aldığı film, gişede büyük iş yapmasa da sonradan kendine has bir seyirci kitlesi kazanan İncir Reçeli’nin devam filmi. İlk haftasını geride bırakan İncir Reçeli 2’yi 500 bin biletli seyirci izledi. Gösterimde 3. haftayı geride bırakan Cem Yılmaz işi Pek Yakında ise 1.7 milyon izleyiciyi aştı. Yine de bu sonuçlar Cem Yılmaz projesi için tatmin edici gözükmüyor. Yerli korku filmi yönetmeni Hasan Karacadağ işi Dabbe 5 ise 1 milyon seyirciyi zorlayarak yönetmenin gişedeki en büyük başarısı olarak kayıtlara geçiyor. Usta yönetmen Derviş Zaim’in insan – doğa ilişkisini incelediği filmi Balık ise 1.500 seyirciyi salonlara çekebildi. Hollywood işi Yargıç filmi, Robert Downey Jr.’ın baş rolde yer almasına karşın 20 bin civarı seyirci tarafından izlendi.

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up