İnanılmaz Aile 2’den Yeni Fragman

Hollywood Manşet
İnanılmaz Aile 2’den Yeni Fragman
Pixar’ın sevilen animasyonu İnanılmaz Aile – The Incredibles’in devam filmi Incredibles 2’den yeni bir fragman yayımlandı.

2004’te gösterime giren ve dünya genelinde 633 milyon dolar hasılata erişen İnanılmaz Aile‘nin devam filmi on üç yılı aşkın bir süre sonra seyirciyle buluşacak. İlk filmde olduğu gibi Brad Bird’ün yazıp yönettiği filmden bir fragman daha yayımlandı.

Incredibles 2, alelade bireyler olarak gözükmelerine rağmen her biri özel yeteneklere sahip olan ve bu yetenekleriyle dünyayı kötülüklerden korumaya çalışan ailenin yeni ferdi Jack-Jack’in, kendine has kabiliyetlerinin ortaya çıkmasından sonra gelişenleri konu edinecek.

Seslendirme kadrosunda Craig T. Nelson, Holly Hunter, Samuel L. Jackson, Bob Odenkirk, Catherine Keener, Sophia Bush, Jonathan Banks ve Isabella Rossellini gibi isimlerin yer aldığı film, ülkemizde 22 Ağustos 2018 tarihinde gösterime girecek.

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up