Imelda Staunton, Kraliçe Elizabeth’i Canlandıracak

Diziler
Imelda Staunton, The Crown dizisinde Kraliçe Elizabeth’e hayat verecek.

Netflix’in sevilen İngiliz dizisi The Crown, geçtiğimiz günlerde 3. sezonuyla seyirci karşısına çıkmıştı. Kraliçe II. Elizabeth’in tahttaki yıllarına odaklanan dizinin başrolünde ilk iki sezon Claire Foy’u izlemiştik. Üçüncü sezonda ise Kraliçe II. Elizabeth olarak Olivia Colman seyirci karşısına çıktı.

Dizinin Twitter hesabından yayınlanan açıklamaya göre Imelda Staunton, The Crown’ın 5. sezonunda Kraliçe II. Elizabeth’i canlandıracak.

Başladığı günden beri diziyi takip ettiğini söyleyen Imelda Staunton, Kraliçe II. Elizabeth’i canlandıracak olmasıyla ilgili şunları söyledi: “Bir oyuncu olarak hem Claire Foy hem de Olivia Colman’ın Peter Morgan’ın senaryolarına özel ve benzersiz bir şey getirdiğini görmek benim için bir zevkti. Böyle sıradışı yaratıcı bir ekibe katılmaktan ve The Crown’ı finale götürmekten gerçekten onur duyuyorum.”

Çok izlenen serinin yapımcısı Peter Morgan, dizinin 21. yüzyıldaki olayları da içereceğini duyurdu.

Dizi son ve 5. sezonunda seyirciye veda edecek.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up