Idris Elba James Bond Sınavında

Dünya Manşet

Daniel Craig’in emekliliğini ilan etmesinin ardından ortaya atılan aday isimlerden biri de siyahi oyuncu Idris Elba oldu. Söylentilerin ardından sosyal medyada bolca ırkçı açıklamalar birbirini takip etti, iyi olur diyen de oldu, asla olmaz diyen de.

idris elba 2

Oyuncuyu yıpratan bu söyletilerin ardından Daily Telegraph Gazetesi’ne konuşan Idris Elba, “Sanki bu kampanyayı benim düzenlediğim hissediliyor ama ben yapmadım. Başlangıçta “Biliyorum, bu harika olmaz mıydı?” diye düşündürdü ama şimdi ırkçı söylemler başladı.” dedi ve ekledi: “Ben büyük olasılıkla dünyanın en ünlü Bond oyuncusuyum ve rolü daha oynamadım bile! Bu yeterli, bu konuda artık konuşmak istemiyorum.”

idris elba 3

Dailymail  web sitesine verdiği beyanatta ise James Bond film serisinin yöneticileri ile konuşmadığını, diğer tüm haberlerin saf bir dedikodudan ibaret olduğunu belirtti.

Hello’nun sorular yönelttiği ünlü aktör, haberlerin ‘dedikodudan ibaret’ olduğunu söyledi. Buna rağmen ünlü aktör demecinin sonunda kendisini rolün dışında tutmadığını, birçok insanın kendisi için ‘harika bir Bond olur’ tanımını yaptığını’ ekledi. Aktör demecinde “İnsanlar bizim aramızda bir bağlantı olup olmadığını bilmek istiyorlarsa, evrensel olarak dünyada duyduğum tek şey ‘James Bond için harika olursun’ demeleridir.” dedi.

idris elba

Ancak bu söylentiler, sadece internet tabanlı görünmüyor. New York Post’a konuşan üst düzey bir Bond yürütücü yapımcısı : “Dünya buna hazır mı? Öyle düşünüyorum” dedi.

Bekleyip göreceğiz,ancak Idris Elba bu yöndeki ilk sınavını İngiltere’de 22 Nisan’da İngiltere’de ve 27 Nisan’da Türkiye’de vizyona girecek Baskın Günü ile verecek gibi görünüyor.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up