Hugh Jackman Kansere Yakalandı

Dünya

Filmlerin yanı sıra şovlarıyla dünyayı dolaşan 46 yaşındaki yakışıklı aktör Hugh Jackman meğerse kansermiş.

Ünlü aktör Hugh Jackman, Instagram hesabında paylaştığı fotoğrafta 2013 yılında cilt kanserine yakalandığını söyleyerek hayranlarını güneşin zararlı etkilerine karşı uyardı. Yakalandığı hastalık yüzünden son iki yılda tam 3 kez operasyon geçirdiğini belirten JackmanEğer güneş kremi kullanmazsanız başınıza geleceklerin bir örneği” diyerek burnu bandajlı bir pozunu Instagram sayfasında paylaştı.

Tedavisinin hala bitmediğini belirten 46 yaşındaki aktör “Bu belki kanserin çok hafif bir türü. Ama lütfen düzenli kontrollerinizi yaptırın ve güneş kremi kullanın” diye hayranlarına seslendi.

Kanser olduğunu öğrenmenin her zaman bir şok etkisi yarattığını belirten Jackman, çocukluğundan beri güneş ışınlarına maruz kalarak büyüyen bir Avustralyalı olarak her zaman kansere aday olduğunu da sözlerine ekledi.

Ülkesinde bu hastalığın çok yaygın olduğunu belirten Jackman artık her üç ayda bir kontrole gittiğini de ekledi.

Kaynak: Radikal

godfather-banner

bond-banner

______

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up