Hollywood’un Son Gözdesi Doğan Can

Manşet Türkiye

İnternetteki bir sosyal paylaşım sitesinede koyduğu jeneriği 1.5 haftada 270 bin kişinin izlemesi üzerine, Gündoğdu’ya Hollywood’ dan 2013’te gösterime girmesi planlanan bir başka filmin jeneriğini yapması için teklif geldi.

Bahçeşehir Üniversitesi İletişim Tasarımı Bölümü öğrencisi Doğan Can Gündoğdu, Prof. Dr. Güven Çatak’ın daha önceden çekilen bir film üzerinden yeni bir jenerik hazırlanmasıyla ilgili bir proje yapmalarını istemesi üzerine, yaz aylarında gösterime girecek “Batman” serisinin üçüncü filmi için jenerik hazırladı.

İnternetteki bir sosyal paylaşım sitesinede koyduğu jeneriği 1.5 haftada 270 bin kişinin izlemesi üzerine, Gündoğdu’ya Hollywood’ dan 2013’te gösterime girmesi planlanan bir başka filmin jeneriğini yapması için teklif geldi. Hollywood’ dan aldığı tekliflerden birinin, 2013’te gösterime girmesi planlanan bir filmin jeneriğinin hazırlanması olduğunu dile getiren Gündoğdu, yaklaşık 1 hafta önce şirket ile gizlilik anlaşması yaptıklarını anlattı. Gündoğdu, filmin senaryosunu kendisine gönderdiklerini, ancak gizlilik gereği filmin konusunu anlatamayacağını belirterek, filmin tek tasarımcısı olarak çalışacağını ifade etti. Gündoğdu, “Hollywood, ilk hedeflerimden biriydi. Oradan başlangıç yapmak iyi oldu. Bu şekilde Hollywood’un kapılarını aralamış oldum. En büyük hayalim oraya gitmek. Hayallerin gerçekleşmesi zor değilmiş. Bunu anladım. Ailemde beni küçüklüğümden beri bu yönde çok teşviketti ” dedi.

İşte Hollywood’u hayran bırakan o jenerik:

Sabah

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

1 Yorum

  1. Milli meseleler üzerine destan yazmakta üstümüze yok, kaldı ki ortada orjinal bir şey de yok.

    Reply

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up