Hollywood’da Bir Türk Daha

Dünya

Melisa PapelDaha önce “Elveda Rumeli”, “Off Karadeniz”, “Bensiz”, “Saha” (Azerbaycan) gibi dizi ve filmlerde oynayan, ayrıca TRT Spor’da da Bisiklet Dünyası adlı programın 78 bölüm boyunca sunuculugunu yaparak sempati toplayan Melissa Papel, 2 yıldır çalıştığı İstanbul’dan ayrılarak Hollywood’a yerleşti.

Annesi Türk babası Fransız olan genç oyuncu 6 ay gibi kısa bir zaman içinde Hollywood’da ilerleyerek oradaki ilk uzun metrajını gerçekleştirdi. Ama oyuculuktan yapımcılığa atlayarak! Tigertail Films ile birlikte yapımcılığını üstlendiği filmin adı “Discarded”. Bu ilk uzun metraj yapımcılık serüvenine kendisi de sembolik ve eğlenceli bir rolle katılan Melissa Papel, filmi şöyle tanıtıyor:

“Amerikalı senaryo yazarı Paloma Felisberto Bilsen’in yazdığı bir psikolojik gerilim hikâyesi. Konu, genç bir kadının, bir çok şey gizleyen hasta bir adamın vasıtasıyla kendi korkunç yaşamından kaçışı. Ama bu arada çocuklarını feda etmesi ve bunun trajik sonuçları. Çok kaliteli bir ekiple çalıştık. Tigertail Films’in ana yapımcısı olduğu filmin yönetmeni ve görüntü yönetmeni Holanda’dan iki ünlü isim: Jeffrey Elmont ve Filip Vandewal. Her ikisinin ustalığı filme büyük bir derinlik kattı. Oyuncuların bir kısmı Michelle Lombardo ve John Savage gibi Hollywood’da yükselen isimler.’’

Filmin galası 10 Ekim’de Los Angeles’ın ünlü Chaplin Theater salonunda gerçekleştirildi.

Melissa Papel ve ekibi şu anda filmin promosyonunu Avrupa’da ve Türkiye’de de yapmaya başladılar ve çok yakında önemli festivallerde yer almayı umuyorlar.

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up