Hollywood’a Türk tetikçi…

Manşet Türkiye

‘Triangulation’ adlı filmde tetikçiyi oynaması için teklif alan Sermiyan Midyat; Los Angeles’ta yapımcı firmayla görüştü. Midyat senaryoçalışmaları bitince de sözleşme imzalayacak.

Geçtiğimiz aylarda bir Hollywood yapımı olan ‘Triangulation’ adlı filmde tetikçiyi oynaması için teklif alan Sermiyan Midyat; yapımcı Mark Earl Burman’ın davetiüzerine Los Angeles’a gitti.

İKİ HAFTA KALDI
LA’de iki hafta kalan Midyat; filmin yapım ortaklarından Jay Richardson ve Image Entertainment’ın Başkan Yardımcısı Suzette Schafer ile görüştü. Yapımcılar,senaryo ve çekim hazırlıkları biter bitmez, Midyat’la sözleşme imzalayacak. Midyat; Hollywood filminde ciddi bir başrol oynayacak ilk Türk oyuncu olacak.

İNGİLİZCE OYNAYACAK
İstanbul, ABD, Afrika ve Uzakdoğu’da çekilecek olan filmde; Wikileaks skandalından sonra, siyaset ve terörün nasıl yeniden şekillendiği anlatılıyor. Midyat, filmde İngilizce oynayacak.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up