Hollywood Tekniği ile Çekilen Bir Türk Filmi: Rus’un Oyunu

Günün Haberi Türkiye

Başrollerini Fırat Tanış, Rusya’nın en önemli oyucularından Leonid Kulagin ve Anastasiya Klyeva’nın paylaştığı; Levent Özdemir’in yönettiği Rus’un Oyunu filmi 11 Kasım’da vizyonda.

Bir baba, bir onur savaşı ve bir oyun! İşte bunların hepsi Rus’un Oyunu’nda bir arada… Senaryo ve kurgusu ile izleyiciyi şaşırtmayı vaat eden ‘Rus’un Oyunu’ adlı film, dağıtımcısı Warner Bros ile Türkiye’deki tüm sinema salonlarında, 11 Kasım’da vizyonda.

Üç ülkede çekilen ilk Türk filmi olan Rus’un Oyunu’nun çekimleri İstanbul, Moskova ve Hong Kong’ta gerçekleşti. Çekimlerinin sekiz hafta sürdüğü filmin kısaca konusu ise; Türkiye’nin en tanınmış iş adamlarından birine oynanan bir oyunu, şantajı ve altındaki inanılmaz sebepler…

Züppe ve zengin, sınır tanımayan bir işadamı olan Fırat Tanış’ın oynadığı Serhat Vasbi, büyük bir ekip tarafından tuzağa düşürülür. Ancak bu tuzakta kim haklı, kim ne kazanıyor, kim ne kaybediyor hepsi bu şaşırtıcı senaryoda gizli. Hakkını aramanın ve intikamın en çarpıcı hikayesi olan filmde Fırat Tanış’ın yanı sıra Rusya’nın en sevilen oyuncularından Leonid Kulagin ve Anastasia Klyeva rol alıyor. Ayrıca kadroda ilk kez oyunculuk yapan çok farklı isimler de var. Örneğin Türkiye’nin en önemli plastik cerrahlarından Murat Topalan ile tasarımcı Gülce Dereli de filmde dikkat çekiyor.

Filmin müzikleri Fani Hodara tarafından bestelendi.

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up