Bizimle İletişime Geçin

Hollywood

Hollywood Bir Karakteri Daha Beyazlaştıracak mı?

Mulan sinemaya uyarlanıyor.

Yayınlandı

tarihinde

Disney’in sevilen karakterlerinden Mulan film oluyor. Asyalı cesur kadın karakteri temel alan film 2018 yılında vizyona girecek. Ancak tartışma konusu Mulan’ı kimin oynayacağı. Zira Uzakdoğu kökenli bir oyuncunun oynamama ihtimali de var.

Orman Çocuğu ve Cindirella gibi Disney animasyonları birer birer film olurken sıra Mulan’a geldi. 1998’de Tony Bancroft ve Barry Cook tarafından animasyon olarak karşımıza gelen Disney’in sevilen karakteri Mulan da beyaz perdeye perdeye uyarlanacak. Karakterin çekik gözlü ya da başka deyişle Asyalı biri tarafından canlandırılması için internet ortamında 250 bin imza toplandı. Bakalım Disney kimi başrole layık görecek?

Cevap tam 14 ay sonra geldi: Mulan’ı Liu Yifei canlandıracak. Yifei, bin oyuncu arasından seçilerek rolü kaptı.

Çinli oyuncu Liu Yifei, Mulan’a hayat verecek isim olarak seçildi.

Niki Caro‘nun yöneteceği film 2018 yılında vizyona girecek. Çinli efsanevi kadın savaşçı Hua Mulan’ın hikayesini anlatan yapımda ailesini korumak için erkek kılığına girerek savaşa katılan ve komutanına aşık olan genç bir kadının öyküsü konu ediliyor.

Okumaya Devam Et
Sponsorlu İçerik
Yorum Yapmak İçin Tıkla

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hollywood

The Lord of the Rings Animasyonu İçin Hazırlıklar Başladı

Film, Kenji Kamiyama tarafından yönetilecek.

Yayınlandı

tarihinde

tarafından

The Lord of the Rings

Dünyaca sevilen fantastik film serisi “The Lord of the Rings” şimdi de animasyon olarak seyirci karşısına çıkmak için hazırlanıyor.

Fantastik film serisi The Lord of the Rings animasyonu için hazırlıklar başladı. Hobbit, The Lord of the Rings gibi uzun metraj sevilen filmlerin arkasındaki stüdyo New Line Cinema ile Warner Bros. Animation sevilen serinin animasyon uyarlaması için birlikte çalışacak. The Lord of the Rings: The War of the Rohirrim adını taşıyacak animasyon filmi için The Lord of the Rings: The Two Towers filminde tasvir edilen Miğfer Dibi’nin arkasındaki destansı hikaye konu alınacak.

Ultraman anime serisi ile tanınan Kenji Kamiyama, Jeffrey Addiss ve Will Matthews tarafından senaryosu kaleme alınanan filmin yönetmen koltuğuna oturacak. Animasyon film, LOTR serisinin zamanlarından bin yıl öncesinde geçecek.

Okumaya Devam Et

Hollywood

Aquaman 2 Filminin Resmi Adı Açıklandı

Filmin gösterim tarihi de belli oldu.

Yayınlandı

tarihinde

tarafından

Jason Momoa’nın başrolünü üstlendiği Aquaman filminin devamı olacak Aquaman 2’nin resmi adı belli oldu.

James Wan‘in yönetmen koltuğuna oturduğu DC filmi Aquaman 2‘nin resmi adı duyuruldu. Merakla beklenen serinin ikinci filminin adını, yönetmen Wan Instagram üzerinden “Aquaman and The Lost Kingdom” olarak açıkladı.

Wan‘in yönettiği ikinci DC filmi olacak Aquaman and The Lost Kingdom‘un prodüksiyonuna, Temmuz ayı ile birlikte Hawaii’de başlanacak. Jason Momoa‘nın başrolünü üstlendiği filmde isme Amber Heard, Patrick Wilson, Yahya Abdul Mateen II, Pilou Asbæek ve Momoa gibi isimler eşlik edecek.

David Leslie Johnson-McGoldrick tarafından kaleme alınanan filmin vizyon tarihi ise 16 Aralık 2022 olarak planlanıyor.

Okumaya Devam Et

Hollywood

Christina Ricci “The Matrix 4” Filminin Kadrosunda

Filmin gösterim tarihi de belli oldu.

Yayınlandı

tarihinde

tarafından

Warner Bros. çekimleri tamamlanan The Matrix 4 filminin oyuncu kadrosuna Christina Ricci’nin dahil olduğunu açıkladı.

Yönetmen koltuğunda Lana Wachowski‘nin oturduğu, Keanu Reeves ve Carrie-Anne Moss‘un seriye geri döndüğü The Matrix 4 filminin oyuncu kadrosuna Christina Ricci dahil oldu. Çekimleri tamamlanan The Matrix 4 filminde Ricci‘nin gizemli bir karakteri canlandıracağını belirten Warner Bros., filmin vizyon tarihini de 22 Aralık 2021 olarak duyurmuştu.

Lana Wachowski, David Mitchell ve Aleksander Hemon‘ın senaryosundan ekranlara yansıyacak filmin oyuncu kadrosunda Ricci, Keanu Reeves ve Carrie-Anne Moss‘un yanı sıra Jessica Henwick, Jonathan Groff, Neil Patrick Harris, Priyanka Chopra, Jada Pinkett Smith, Yahya Abdul-Mateen II ve Ellen Hollman gibi isimler yer alıyor.

Okumaya Devam Et
Sponsorlu İçerik

Popüler