“Hobbit” Geliyor

Dünya

Hobbit

Hobbit üçlemesinin ikinci filmi “Hobbit: Smaug’un Çorak Toprakları” yarın vizyona giriyor.

Yüzükler Efendisi üçlemesiyle dünyaca üne kavuşan yönetmen Peter Jackson, izleyicilerinin yoğun isteklerinden sonra Hobbit üçlemesinin çekimlerine başladı. J.R.R Tolkien’in kitabından uyarlanan Hobbit üçlemesinin ilk filmi “Hobbit:Beklenmedik Yolculuk” 2012 yılında izleyicilerle buluştu. Serinin ikinci filmi “Hobbit: Smaug’un Çorak Toprakları”, yarın vizyona girecek.

Filmin başrollerinde Richard Armitage, Ian Mckellen, Cate Blanchett, Orlando Bloom yer alıyor. Üçlemenin ilk filminde Yalnız Dağ’ı ve Kayıp Erebor Cüce Krallığı’nı bulmak için başladıkları heyecanlı serüvene ikinci filmde devam ediyorlar. Acaba bu filmde, “Yalnız Dağ’a ulaşmak zorunda olan ekip ulu ejder Smaug’un saklandığı inine giden Gizli Kapı’yı bulabilecekler mi? Peki, güneye doğru gizli bir görev peşinde olduğunu söyleyen Gandalf nerede?” sorularının cevabı ne olacak. Üçlemenin son filmi “Hobbit: Gittim ve Döndüm” 2014 yılında vizyona girmesi bekleniyor.

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up