Hobbit 5 Günde Bir Rekor Daha Kırdı

Manşet

PETER JACKSON’IN “HOBBİT” ÜÇLEMESİNİN SON FİLMİ “HOBBİT: BEŞ ORDUNUN SAVAŞI,” REKOR KIRMAYA DEVAM EDİYOR

 hobbit1

 

Tüm Dünya’da ve Türkiye’de 17 Aralık, Çarşamba Günü Vizyona Giren “Hobbit: Beş Ordunun Savaşı”, Vizyona Girdiği İlk Beş Günde 643 Bin 689 Kişi Tarafından İzlenerek, Tüm Zamanların En İyi İlk Beş Gün Yabancı Film Açılış Rekorunu Kırdı. (Güncel veri: 903.277 seyirci)

 

Bir New Line Cinema ve Metro-Goldwyn-Mayer Pictures (MGM), yapımı olan “Hobbit: Beş Ordunun Savaşı”, J.R.R. Tolkien’in zamana meydan okuyan romanından, Oscar ödüllü yönetmen Peter Jackson tarafından uyarlanan “Hobbit” üçlemesinin son bölümü. Tüm dünyada merakla beklenen “Hobbit: Beş Ordunun Savaşı”, Ülkemizde 17 Aralık, Çarşamba günü vizyona girdi ve ilk beş günde 643 bin 689 kişi tarafından izlenerek tüm zamanların en iyi ilk beş gün yabancı film açılış rekoruna ulaştı.

 

Vizyona girdiği 17 Aralık, Çarşamba günü de 109 bin kişi tarafından izlenen “Hobbit: Beş Ordunun Savaşı”, tüm zamanların en iyi hafta içi yabancı film açılışına da imza atmıştı.

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up