Hızlı ve Öfkeli 9 ve 10 Geliyor

Dünya Manşet Yakında

Daha düne kadar 8’incisi çekilir mi diye sorduğumuz Hızlı ve Öfkeli serisinin 9 ve hatta 10’uncusu da yolda. Universal Film ve Vin Diesel serinin devam halkalarının geleceğini doğruladı ve tarih de verdi.

Müjdeli haberi Instagram üzerinden veren Vin Diesel vizyon takvimlerini de fotoğrafta yazdı.Variety’de yer alan habere göre, Vin Diesel‘in hesabına göre 8’inci film 14 Nisan 2017, 9’uncu film 19 Nisan 2019 ve 10’uncu film ise 2 Nisan 2021′de izleyici ile buluşacak.

Ekran Resmi 2016-02-03 13.26.22

Ani ölümüyle hayranlarını üzen Paul Walker’e adanan serinin 7. filmi dünya çapında 1,5 milyar dolarlık hasılat elde etmiş ve başarının ardından hemen devam filmine karar verilmişti. Yönetmen F. Gary Gray‘in mekan baktığı dedikoduları üzerine filmin Küba’da çekileceği ihtimali de güçlenmişti. Şimdilik New York temalı bir afişe sahip olan Hızlı ve Öfkeli 8‘in nerede çekileceği de merak ediliyor.

Hızlı ve Öfkeli serisinin ilki 40 milyon dolarlık bir bütçe ile çekilmiş ve yaklaşık 200 milyon dolar hasılat elde edilmişti. 2001’den bu yana hayran kitlesi artan film bugün artık milyar dolarlık gişe elde ediyor.

Çeviri: Serkan Baştimar

Hız-banner

 

 

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up