Hızlı ve Öfkeli 9, Mulan ve Sessiz Bir Yer 2 Koronavirüs Nedeniyle Ertelendi

Günün Haberi Hollywood
Hızlı ve Öfkeli 9, Mulan ve Sessiz Bir Yer 2 filmlerinin vizyon tarihleri koronavirüs nedeniyle ertelendi.

Tüm dünyayı etkisi altına alan ve birçok sektörü derinden etkileyen koronavirüs nedeniyle ertelenen filmlere yenileri eklendi.

Büyük bütçeli yapımların bu dönemde global seyahat ve halka açık alanlarda toplanma sınırlandırmalarını göz önüne alarak verdikleri kararlar sonucu birçok filmde vizyon değişikliği oldu.

Mayıs ayında izleyiciyle buluşması beklenen Hızlı ve Öfkeli 9, vizyon tarihini bir yıl erteleyerek 2 Nisan 2021’de seyirci karşısına çıkacağını duyurdu.

27 Mart’ta vizyona girmesi planlanan Disney’in Mulan filmi, X-Men’in The New Mutants ve Guillermo del Toro‘nun yapımcılığını üslendiği Antlers‘ın vizyon tarihleri de ertelendi. Ancak yeni bir tarih belirlenmedi.

Paramount Pictures ise merakla beklenen Sessiz Bir Yer 2 filminin dünya genelinde vizyon tarihi ertelendiğini duyurdu. 20 Mart’ta seyirciyle buluşması beklenen filmin vizyon tarihi 4 Eylül olarak açıklandı.

Kaynak: post-gazette

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up