Hızlı ve Öfkeli 8’e Yönetmen Bulundu

Dünya Kamera Arkası

Hızlı ve Öfkeli 8‘e nihayet yönetmen bulundu. Vin Diesel‘in başrolünü ve yapımcılığını üstlendiği Hızlı ve Öfkeli 8‘in yönetmen koltuğuna F. Gary Gray oturacak.

Vin Diesel, Paul Walker ve Michelle Rodriguez’in oyuncu kadrosunda yer aldığı yedi bölümün ardından, Walker‘ın geçirdiği trafik kazasında yaşamını yitirmesi ile projenin akıbeti belirsizleşmişti.

F-Gary-Gray

Seriye devam etme kararı alınmasının ardından ise sekizinci bölüm için yönetmen arayışı başlamıştı. Aylar süren arayışın ardından, filmin yapımcıları Vin Diesel ve Universal Pictures nihayet aradığı yönetmeni bulmuş oldu.

Sakin Ol, Adalet Peşinde gibi filmlerle tanıdığımız yönetmen, son olarak Straight Outta Compton adlı filmin yönetmenliğini yapmıştı.

Filmin başrol oyuncusu ve yapımcısı Vin Diesel, geçtiğimiz günlerde sosyal medya üzerinden filmin yönetmeninin F. Gray Gary olacağının sinyallerini vermeye başlamıştı. Henüz vizyon tarihi ya da çekim takvimi ile ilgili bir açıklama yapılmasa da Hızlı ve Öfkeli 8’in, 2017 yılında vizyona gireceği tahmin ediliyor.

 

 

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up