Hızlı ve Öfkeli 7 (Furious 7)

Vizyondakiler

Hızlı ve Öfkeli 7

Yönetmen: James Wan

Oyuncular: Vin Diesel, Paul Walker, Dwayne Johnson, Michelle, Rodriguez, Jordana Brewster, Tyrese Gibson, Chris ”Ludacris”

Tür: Aksiyon

Yapım Yılı: 2015 (137 dk)

Vizyon Tarihi: 3 Nisan 2015

Senaryo: Chris Morgan, Gary Scott Thompson

Yapım: One Race Films, Original Film Feature Films

Yapımcı: Neal Moritz, Vin Diesel, Michael Fottrell

Müzik: Brian Tyler

Yapım Ülkesi: ABD

Dil: İngilizce

Orjinal Adı: Furious 7

Dağıtıcı Firma: UIP Türkiye

Filmin Konusu

Hızlı ve Öfkeli 7Dom (Diesel) ile Brian’ın (Walker) ekibinin af ile Birleşik Devletlere dönüşünden bir yıl sonrasından başlıyor. Hayata yasalara uygun yoldan geçiş yaptıklarını görüyoruz. Ama ev gerçek üstü bir niteliğe bürünmüş.

Dom, Letty (Rodriguez) ile umutsuzca yeninden bağ kurmaya çalışıyor. Brian ise Mia (Brewster) ve oğulları Tej (Bridges) ile banliyö hayatına uyum sağlamak için mücadele ediyor. Roman (Gibson) da playboy rüyasını yaşayarak özgürlüklerinin tadını çıkarıyor.

Fakat intikam almak isteyen soğuk kanlı bir İngiliz gizli operasyonlar suikastçısından gelen tehlikeden bihaberler. Tokyo’da Han (Sung Kang)’ın acımasızca öldürülmesiyle ve Los Angeles’ta Hobbs’un (Johnson) suikast denemesine dehşet saçmaya başlayan Deckard Shaw (Statham), son görevleri sırasında küçük kardeşi Owen’ı (Luke Evans) yaralayanları sistematik olarak avlamaktadır.

Shaw, ailenin özgürlüklerini yeniden kazanmaları için ekibimize verilen barınağının sembolü olan Toretto evini havaya uçurduğunda Dom, yardım için üst düzey bir devlet ajanına (Rusell) başvurmak zorunda kalır.

Kahramanlarımız bir kez daha direksiyona geçerek ABD hükümeti için ustalıkla yapılmış prototip bir takip cihazını ele geçirmeleri gerekmektedir. Karşılığında Shaw tekrar öldüremeden önce cihazı kullanarak hayaletin yerini belirleyeceklerdir. Ve her zamankinden daha sıkı bir grup olurlar; Hızlı ve Öfkeli 7—Dom, Brian, Hobbs, Letty, Roman, Tej ve Mia— Abu Dabi ve Azerbaycan gibi uzak yerlerde ve ev dedikleri sokaklar gibi bildik yerlerde bugüne kadarki en büyük tehlikelerle yüzleşeceklerdir…

hızlı-ve-öfkeli-7-

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up