Bizimle İletişime Geçin

Vizyondakiler

Hızlı ve Öfkeli 7 (Furious 7)

Yayınlandı

tarihinde

Hızlı ve Öfkeli 7

Yönetmen: James Wan

Oyuncular: Vin Diesel, Paul Walker, Dwayne Johnson, Michelle, Rodriguez, Jordana Brewster, Tyrese Gibson, Chris ”Ludacris”

Tür: Aksiyon

Yapım Yılı: 2015 (137 dk)

Vizyon Tarihi: 3 Nisan 2015

Senaryo: Chris Morgan, Gary Scott Thompson

Yapım: One Race Films, Original Film Feature Films

Yapımcı: Neal Moritz, Vin Diesel, Michael Fottrell

Müzik: Brian Tyler

Yapım Ülkesi: ABD

Dil: İngilizce

Orjinal Adı: Furious 7

Dağıtıcı Firma: UIP Türkiye

Filmin Konusu

Hızlı ve Öfkeli 7Dom (Diesel) ile Brian’ın (Walker) ekibinin af ile Birleşik Devletlere dönüşünden bir yıl sonrasından başlıyor. Hayata yasalara uygun yoldan geçiş yaptıklarını görüyoruz. Ama ev gerçek üstü bir niteliğe bürünmüş.

Dom, Letty (Rodriguez) ile umutsuzca yeninden bağ kurmaya çalışıyor. Brian ise Mia (Brewster) ve oğulları Tej (Bridges) ile banliyö hayatına uyum sağlamak için mücadele ediyor. Roman (Gibson) da playboy rüyasını yaşayarak özgürlüklerinin tadını çıkarıyor.

Fakat intikam almak isteyen soğuk kanlı bir İngiliz gizli operasyonlar suikastçısından gelen tehlikeden bihaberler. Tokyo’da Han (Sung Kang)’ın acımasızca öldürülmesiyle ve Los Angeles’ta Hobbs’un (Johnson) suikast denemesine dehşet saçmaya başlayan Deckard Shaw (Statham), son görevleri sırasında küçük kardeşi Owen’ı (Luke Evans) yaralayanları sistematik olarak avlamaktadır.

Shaw, ailenin özgürlüklerini yeniden kazanmaları için ekibimize verilen barınağının sembolü olan Toretto evini havaya uçurduğunda Dom, yardım için üst düzey bir devlet ajanına (Rusell) başvurmak zorunda kalır.

Kahramanlarımız bir kez daha direksiyona geçerek ABD hükümeti için ustalıkla yapılmış prototip bir takip cihazını ele geçirmeleri gerekmektedir. Karşılığında Shaw tekrar öldüremeden önce cihazı kullanarak hayaletin yerini belirleyeceklerdir. Ve her zamankinden daha sıkı bir grup olurlar; Hızlı ve Öfkeli 7—Dom, Brian, Hobbs, Letty, Roman, Tej ve Mia— Abu Dabi ve Azerbaycan gibi uzak yerlerde ve ev dedikleri sokaklar gibi bildik yerlerde bugüne kadarki en büyük tehlikelerle yüzleşeceklerdir…

hızlı-ve-öfkeli-7-

Okumaya Devam Et
Sponsorlu İçerik
Yorum Yapmak İçin Tıkla

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Vizyondakiler

Kapan

Yayınlandı

tarihinde

tarafından

Seyid Çolak’ın yönettiği Kapan, bir adada balıkçılıkla hayatlarını idame ettiren beş arkadaşın, aralarından birinin kaybolması ve vahşi bir kurdun ortaya çıkmasıyla yaşadıklarını anlatıyor.

Bir adada yaşam süren beş balıkçı arkadaşın tekdüze giden hayatları aralarından birisinin nedeni bilinmeyen bir şekilde ortadan kaybolmasıyla değişime uğrar. Üstelik nereden geldiği bilinmeyen vahşi kurdun adada yavrulayıp, kendine yaşam alanı açmaya çabalaması da arkadaşlar arasında gittikçe yükselen bir gerilime neden olur.

Yönetmen
Seyid Çolak

Oyuncular
Onur Dilber
Münibe Millet
Serkan Altıntaş
Sami Aksu

Okumaya Devam Et

Vizyondakiler

Pinokyo

Yayınlandı

tarihinde

tarafından

Gomorra, Tale of Tales ve Dogman gibi yapımlarla adından söz ettiren İtalyan sinemacı Matteo Garrone, Carlo Collodi’nin klasik çocuk masalı Pinokyo’yu canlı çekimle bir kez daha sinemaya taşıyor.

Merhametli ve iyi kalpli marangoz Geppetto’nun ellerinde can bulan ahşap kukla Pinokyo, dış dünyayı merak etmektedir ve huzur içinde yaşadığı evinden bir gün kaçar. Kanlı canlı bir insan olmak için yanıp tutuşan Pinokyo’nun karşılaştığı bir peri, ona dileğinin gerçekleşmesi için bir cesaret sınavından geçmesi gerektiğini söyler. Bunun üzerine Pinokyo, yeni dostlar edinip hayatı tanıyacağı sürprizlerle dolu bir maceraya atılır.

Yönetmen
Matteo Garrone

Oyuncular
Federico Ielapi
Roberto Benigni
Rocco Papaleo
Massimo Ceccherini
Marine Vacth

Okumaya Devam Et

Vizyondakiler

İki Gözüm Ahmet

Yayınlandı

tarihinde

tarafından

Hakan Gürtop’un yönetmenliğini üstlendiği Ahmet İki Gözüm, sanatçı Ahmet Kaya’nın hikâyesini uyarlıyor.

İki Gözüm, Malatya’da tahtaya gerdiği tellerle kümesteki tavuklara konser vererek müzik hayatına başlayan Ahmet’in, zamanla ününe ün katarak halkın sanatçısı olma serüvenini konu ediyor. İstanbul’a göçmeleriyle siyasi bilinci de oluşan Ahmet, yaşadığı bir sevda yarasıyla kendini tamamen müziğe ve halkına verir. Yaptığı müzikle büyük bir kitleye hitap eder ve sonunda Halkın Yıldızı ödülüne layık görülür. Her fırsatta vatanın bölünmezliğine vurgu yapsa da itilenlerin ve ezilenlerin hislerine tercüman olması sebebiyle hedefe konur ve haksızca bölücü damgası yer, istemsiz sürgün yaşar. Haksızca vurulan bölücü damgası, halkın bağrına mühürlediği kahraman imgesini silebilir mi?

Yönetmen
Gani Rüzgar Şavata
Hüsnü Hakan Gürtop

Oyuncular
Özgür Tüzer
Aleyna Solaker
Serdar Orçin
Metin Yıldız
Yelda Reynaud

Okumaya Devam Et

Popüler