Hızlı ve Öfkeli 9 Filminde Charlize Theron ve Helen Mirren da Yer Alacak

Hollywood

Hzılı ve Öfkeli serisinin 9. filminde Charlize Theron ve Helen Mirren da yer alacak.

Yönetmenliğini F. Gary Gray‘nin üstlendiği; Vin Diesel, Dwayne Johnson, Charlize Theron gibi isimlerin başrollerde yer aldığı Hızlı ve Öfkeli 8, 2017 yılında seyirci ile buluşmuştu. Serinin 9. filmi ise önümüzdeki yıl vizyona girecek.

Dünya çapında 908,4 milyon dolarlık hasılatın sahibi olan 8. filmin ardından yeni hikaye, Vin Diesel tarafından canlandırılan Dominic Toretto ve ailesi olarak gördüğü ekibinin maceralarını anlatmaya devam edecek. Çekimlerine başlanan filmin oyuncu kadrosunda yer alacak isimlere dair de yeni haberler gelmeye başladı. Vin Diesel, Charlize Theron ve Helen Mirren‘in Hızlı ve Öfkeli 9 filminin oyuncu kadrosunda yer alacağını açıkladı.

Her iki isim de serinin 8. filmi olan The Fate of the Furious’ta seriye katılmıştı. 2017 yılında vizyona giren filmde Charlize Theron, Dominic Toretto’yu kendi ekibine karşı savaşmaya zorlayan bir siber suçluyu canlandırırken, Helen Mirren da Owen Shaw (Luke Evans) ve Deckard Shaw (Jason Statham)’un annesine hayat vermişti.

Justin Lin‘in yöneteceği Hızlı ve Öfkeli 9, 22 Mayıs 2020’de vizyona girecek.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up