Hilary Swank’li I Am Mother’dan Fragman Yayınlandı

Hollywood

Hilary Swank’in başrolünde yer aldığı Netflix filmi I Am Mother’dan ilk fragman yayınlandı.

Million Dollar Baby ve Boys Don’t Cry filmlerindeki performansıyla iki kez Oscar kazanan Hilary Swank ve Netflix’i bir araya getiren I Am Mother, insan neslinin tükenmesinden sonra dünya nüfusunu yeniden yaratmak için tasarlanmış bir robot olan Anne tarafından büyütülen bir genç kızı odak noktasına alıyor. Ancak ikilinin arasındaki ilişki, yaralı bir yabancının dâhil olmasıyla farklı bir yöne evriliyor. Bu genç kız, artık her şeyi sorgulamaya ve dış dünyayı merak etmeye başlar. Filmde Rose Byrne, robot olan Anne’ye sesiyle hayat veriyor.

Sundance Film Festivali’nde prömiyerini yapan I Am Mother filminin yönetmen koltuğunda ilk uzun metrajına imza atan Grant Sputore oturuyor. Filmin oyuncu kadrosunda Hilary Swank ile beraber Rose Byrne ve Clara Rugaard yer alıyor.

Film, İngiltere ve Amerika’da 7 Haziran‘da Netflix’te yayınlanacak. Film için Netflix Türkiye tarafından yapılan bir açıklama ise henüz mevcut değil.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up