‘High School Musical’ Filmleri Dizi Oluyor

Diziler

Disney, ‘High School Musical’ filmlerini diziye uyarlamak için kolları sıvadı.

Disney, ünlü film serisi High School Musical’ı ekrana uyarlamak için harekete geçti. Disney’in dijital platformunda izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan dizi, High School Musical: The Musical adıyla yayınlanacak.

On bölümden oluşan High School Musical: The Musical, East High’da okuyan ve High School Musical adlı performansı sergilemeye hazırlanan bir grup öğrencinin hikayesine odaklanacak. Belgesel tarzındaki dizi, karakterleri yalnızca sahnede değil, sahnenin dışındaki yaşantılarında da takip edecek. Dizinin her bir bölümü, aralarında unutulmaz şarkıların da yer aldığı bir repertuar üzerinden ilerleyecek.

Tim Federle ve Oliver Goldstick ikilisinin imzasıyla ekrana taşınan dizinin oyuncu kadrosu henüz şekillenmedi.

High School Musical filmlerinden ilki 2006’da Disney Channel’da izleyici karşısına çıktı. Film, kadrosunda boy gösteren Zac Efron, Vanessa Hudgens ve Ashley Tishdale gibi isimlerin dünya çapında yıldızlaşmasını sağladı.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up