“Hep Harry Potter Olmak İstedim”

Hollywood Manşet

Game of Thrones dizisinin Jon Snow karakteri ile ün kazanan Kit Harington, asıl hayalinin “Harry Potter”ı oynamak olduğunu söyledi.

“Kuzeyin Kralı Jon Snow”u canlandırmasıyla büyük bir hayran kitlesi edinen Harington, oyunculuk kariyerindeki hayalini anlattı. Entertainment Weekly’ye verdiği röportajda “Her zaman bir Potter filminde oynamak istemiştim” dedi. Yeni filmi The Death and Life of John F. Donovan’ın tanıtımı amacıyla röportaj veren 31 yaşındaki oyuncu, “Hep Harry Potter olmak istedim” ifadesini kullandı.

İlk kez 2011 yılında “Jon Snow” karakterini canlandırmaya başlayan Kit Harington, daha önce verdiği bir röportajda, rol aldığı projelerde at binmekten emekli olup başka bir dönemde yer almak istediğini anlatmıştı. Tarihsel dramalarda yeterince rol aldığını belirten oyuncu “Aslında bu durum saçlarımı kesmediğim için oldukça uyumlu oluyordu. Niçin kendimi hep soğuk, çamurlu yerlerde ve atların üstünde buluyorum, hiçbir fikrim yok. Sanırım bu, bana geçmiş hayattan gelen bir arzu olmalı” demişti.

“Artık silahlarla bir şeyler yapmak istiyorum. Sadece kendi yolumda yavaşça ve daha modern ilerlemek istiyorum” diyen oyuncu, “Game of Thrones”un sekizinci ve final sezonuyla 2019’da “Jon Snow” karakterine veda edecek.

 

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up