HBO’nun Yeni Dizisi Westworld Rekorla Başladı

Diziler Manşet

İddialı yapımlarda imza atan HBO’nun yeni dizisi Westworld 3 milyon 3 yüz bin kişi tarafından izlenerek deyim yerindeyse rekora imza attı.

Christopher Nolan’ın kardeşi Jonathan Nolan’ın yönettiği yapım kadrosu ile de iddialı. Ed Harris, Anthony Hopkins, Evan Rachel Wood, Thandie Newton, James Mardsen’in başrolünde oynadığı dizinin konusu ise şöyle:

İki konuk ileri teknolojinin kullanıldığı bir eğlence parkında Vahşi Batı macerasına çıkar. Parktaki insanlar robottur ve park Roma, Vahşi Batı ve Ortaçağ dönemlerine benzetilerek sahici bir hayat yaratmak amacıyla tasarlanmıştır. Merkezi bilgisayar sistemi bozulunca robotlar zincirlerini koparır ve parkın iki konuğu robot bir silahşör tarafından takip edildiklerini fark eder.
West World ya da Batı Dünyası, yapay bilincin ortaya çıkması ve suçun geleceğiyle ilgili karanlık bir yolculuğu anlatmaktadır.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up