Hayalet Avcıları 30 Yaşında

Dünya Genel

CB_ghostbusters_cast_jef_140226_16x9_608

Sinema tarihinin unutulmaz komedi filmlerinden biri olan Hayalet Avcıları 30 yaşını doldurdu. Sony Pictures Entertainment 30. yıl kutlaması olarak filmi tekrar beyazperdede yayınlıyor.

1984 yapımı, yayınlandığı tarihte gişe rekorları kıran fantastik komedi filmi ‘Hayalet Avcıları’ 30 yaşını doldurdu. Filmin 30 yılı geride bırakmasını kutlamak üzere Sony Pictures  filmi yeniden düzenleyip Amerika ve Kanada’nın bir çok eyaletinde vizyona  sokmayı planlıyor.

“Hayalet Avcıları bizim stüdyomuzun hala en sevilen filmlerinden biri. Ben bu filmde çalışan şanslı insanlardan biriyim ve böyle bir çalışmanın içinde bulunmaktan çok mutluyum”  diyen Sony Pictures’in yetkililerinden Rory Bruer,  30.yıl kapsamında piyasaya sürülecek olan filmin DVD’lerinde, Hayalet Avcıları’nda yayınlanmamış sahneler ve kamera arkası görüntülerinde yer alacağını belirti.

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up