Hashtag Filminin Müzikleri Rapçi Eko Fresh’e Emanet

Türkiye

Başaran Şimşek’in yönettiği “Hashtag” filminin müzikleri rapçi ve söz yazarı Eko Fresh imzasını taşıyor.

30 Ekim’de vizyona girecek olan korku-gerilim filmi Hashtag’in müzikleri Türk asıllı Alman rapçi ve söz yazarı Eko Fresh‘in stüdyosundan çıktı. Hashtag için aynı isimle bir şarkı yaptığını söyleyen Fresh, filmin konusunun çok ilgisini çektiğini ve şarkıyı büyük bir heyecanla tamamladığını ekledi. Rapçinin filmin şarkısına ait klipi ise pandemi döneminde evde çekilen görüntülerle hazırladığı biliniyor.

Ayşen Yıldırım’ın yapımcılığında Başaran Şimşek’in yönettiği film; bir zamanlar sosyal medya fenomeni (influencer) olan Damla, Balaban, Öner, Gülben, Yaman ve Eylem’in başına gelenleri anlatıyor. Senaryosunu Özden Uçar ve Onur Böber’in birlikte yazdıkları film; zamana yenik düşmüş, sıradanlaşmış ve çıkış arayan bu altı fenomenin bir dağ evinde yaşadıkları gerilimli ve korku dolu anlara odaklanıyor.

Korku sinemasına farklı bir açıdan bakan Hashtag‘in oyuncu kadrosunda; Özüm Çakır, Ela Yörüklü, Gülderen Güler, Burak Çoban, Ergülcan Akıncıoğlu, İrem Diri, Eren Emingil ve Elif İlkim Katmerci bulunuyor. Film, 30 Ekim’de CGV Mars dağıtımıyla seyircisiyle buluşacak.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up