Bizimle İletişime Geçin

Hollywood

Harvey Weinstein Koronavirüse Yakalandı

Harvey Weinstein koronavirüs nedeniyle hapishaneden tecrit edildi.

Yayınlandı

tarihinde

Amerika’da yerel bir gazeteden çıkan rapora göre Harvey Weinstein, koronavirüs testi yaptırdı ve sonuç pozitif çıkınca New York eyalet hapishanesinden tecrit edildi.

Hollywood‘un en güçlü isimleri arasında yer alan ve birçok filmde imzası bulunan Amerikalı film yapımcısı Harvey WeinsteinNew York’ta yargılandığı tecavüz ve cinsel saldırı davasında suçlu bulunmuştu.

67 yaşındaki Weinstein, asistanı Mimi Haley’e cinsel saldırıda bulunma ve oyuncu Jessica Mann’e tecavüz etme suçlamalarıyla yargılanmasının ardından 23 yıl hapis cezasına çarptırılmıştı.

New York merkezli yerel bir gazete olan Niagara Gazetesi‘ne göre Weinstein‘in koronavirüs testi pozitif çıktı. Harvey Weinstein, WendeIslah Tesisi‘nde koronavirüs testinin pozitif çıktığı iki mahkumdan biri.

Variety tarafından temasa geçildiğinde, Weinstein’ın sözcüsü, koronavirüs testi yaptıran Weinstein hakkında bilgi sahibi olmadığını söyledi. Variety ayrıca, Weinstein’in hapishane danışmanı için bir avukatla konuştu ve her ikisi de raporu onaylayamadıklarını söyledi.

Kaynaklar gazeteye, Weinstein’ın geçen Çarşamba günü New York’taki Rikers Adası’ndan transfer edildikten sonra devlet hapishane sistemine girdiği sırada virüse yakalandığına inandığını söyledi. Rikers’e nakledilmeden önce Weinstein, New York’taki Bellevue Hastanesi’ndeydi ve burada kalp rahatsızlığı ve yüksek tansiyon açısından izleniyordu. Cezasından önce Weinstein, Bellevue’de bir anjiyoplasti geçirdi.

Önlem olarak tüm ziyaretler ise askıya alındı.

Kaynak: Variety

Okumaya Devam Et
Sponsorlu İçerik
Yorum Yapmak İçin Tıkla

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Günün Haberi

Oyuncu Ned Beatty Hayatını Kaybetti

Network, Deliverance, Superman ve daha fazlası.

Yayınlandı

tarihinde

tarafından

Ned Beatty

Yer aldığı yapımlar ile adından söz ettiren usta oyuncu Ned Beatty, doğal nedenlerden dolayı evinde hayatını kaybetti.

Network, Deliverance ve Superman filmlerinde canlandırdığı karakterler ile hafızlara kazınan oyuncu Ned Beatty, hayatını kaybetti. 83 yaşında aramızdan ayrılan ismin, doğal sebeplerden dolayı evinde hayata gözlerini yumduğu açıklandı. Menajeri Deborah Miller tarafından yapılan açıklamada, olayın oyuncunun dün Los Angeles’taki evinde gerçekleştiği belirtildi.

Hollywood’un yılıdız isimlerinden biri olarak hafızlarda kalacak Beatty, 1972’de Deliverance filmiyle ilk kez sinemaya adım atmıştı.

Okumaya Devam Et

Hollywood

Natalie Portman ve Julianne Moore Aynı Kadroda Yer Alacak

Filmin yönetmen koltuğuna Todd Haynes oturacak.

Yayınlandı

tarihinde

tarafından

Natalie Portman ve Julianne Moore

Oscarlı sevilen iki oyuncu Natalie Portman ve Julianne Moore, Todd Haynes’ın yeni filmi “May December”da başrolü paylaşacak.

Sinema dünyasının sevilen iki ismi Natalie Portman ve Julianne Moore aynı projede yer alacak. Todd Haynes‘ın yönetmen koltuğuna oturacağı yeni draması May December‘da ikili başrolü paylaşacak. Daha önce Dark Waters, Carol gibi dikkat çeken fimlerin arkasındaki isim Haynes, filmi Samy Burch ve Alex Mechanik tarafından kaleme alınan senaryodan yönetecek.

Film, bu sene 74. sü düzenlenen Cannes Film Festivali’nin Sanal Cannes Pazarı’nda Rocket Science aracılığıyla uluslararası satışlarını da başlatacak. UTA Independent Film Group ve CAA Media Finance yurt içi satışlarını yönetttiği May December, bir kadını incelemek için Maine’in pitoresk sahiline giden bir Hollywood oyuncunun yaşadığı olayları konu alacak. Filmin çekimlerine 2022 yılında başlanacak.

Okumaya Devam Et

Hollywood

The Lord of the Rings Animasyonu İçin Hazırlıklar Başladı

Film, Kenji Kamiyama tarafından yönetilecek.

Yayınlandı

tarihinde

tarafından

The Lord of the Rings

Dünyaca sevilen fantastik film serisi “The Lord of the Rings” şimdi de animasyon olarak seyirci karşısına çıkmak için hazırlanıyor.

Fantastik film serisi The Lord of the Rings animasyonu için hazırlıklar başladı. Hobbit, The Lord of the Rings gibi uzun metraj sevilen filmlerin arkasındaki stüdyo New Line Cinema ile Warner Bros. Animation sevilen serinin animasyon uyarlaması için birlikte çalışacak. The Lord of the Rings: The War of the Rohirrim adını taşıyacak animasyon filmi için The Lord of the Rings: The Two Towers filminde tasvir edilen Miğfer Dibi’nin arkasındaki destansı hikaye konu alınacak.

Ultraman anime serisi ile tanınan Kenji Kamiyama, Jeffrey Addiss ve Will Matthews tarafından senaryosu kaleme alınanan filmin yönetmen koltuğuna oturacak. Animasyon film, LOTR serisinin zamanlarından bin yıl öncesinde geçecek.

Okumaya Devam Et
Sponsorlu İçerik

Popüler