Harvey Keitel ve Toni Colette Başrolde: Madame

Günün Haberi Yakında
Harvey Keitel ve Toni Colette Başrolde: Madame

Amanda Sthers‘ın yazıp yönettiği Harvey Keitel ve Toni Colette‘nin başrolünde olduğu Madame‘den Türkçe altyazılı fragman yayımlandı.

Madame‘nin başrollerini Toni Collette ve Harvey Keitel ile Rossy de Palma paylaşıyor. Kadroda ayrıca Michael SmileyTom Hughes ve Violaine Gillibert gibi isimler yer alıyor.

Filmin Konusu

Amerikalı çift Bob ve Anne romantik şehir Paris’te bir malikaneye taşınmışlardır. Çift, yüksek sosyeteden dostları için özel bir akşam yemeği düzenleyecektir. Son dakikada eklenen bir konuk nedeniyle davetli sayısının 13’e çıkması, uğursuzluk getirecek diye mükemmeliyetçi ev sahibesini rahatsız eder. O da çözümü hizmetçisi Maria’nın 14. kişi olarak yemeğe katılmasında bulur. Tabii eksantrik ve aristokrat bir zengin gibi davranarak rol yapması şartıyla! Maria, yemekte rol yaparken tesadüfen sanat uzmanı konuk David ile yakınlaşınca olaylar beklenmedik bir şekilde gelişir. Maria’nın gerçek kimliğini saklayarak romantik bir aşka yelken açması üzerine Anne, bu ilişkiyi bitirmek için elinden geleni yapacaktır.

Madame, 27 Temmuz 2018 tarihinde ülkemizde vizyona girecek.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up