“Harry Potter” serisi bitiyor

Türkiye

“Harry Potter ve Ölüm yadigarları-2” 15 Temmuz’da dünya sinemalarında vizyona girecek. Harry Potter serisinin son filminin galası için hayranları hem heyecanlı hem de üzgün. Seriye veda edecek olan Harry Potter hayranları, filmin galasını izlemek için Londra sokaklarında sabahlıyor.

Harry Potter hayranları Londra’da kamp kurdu. Yüzlerce Harry Potter hayranı, gala gecesini yakından izleyebilmek için günler öncesinden Londra’daki Trafalgar meydanını doldurdu.
Dünyanın dört bir yanından gelen hayranlar uyku tulumları, çadırları ile Londra’nın en turistik meydanını Harry Potter poster ve kostümleri ile süsledi. Harry Potter ve Ölüm Yadigarları-2 filmi 15 Temmuz’da İngiltere ve dünya sinemalarında gösterime girecek.
Harry Potter ve Ölüm Yadigârları, Harry Potter serisinin son filmi olması dolayısıyla büyük bir önem taşıyor.
2 bölüm halinde çekilen filmin yönetmenliğini David Yates yaptı. Kırmızı halıda filmin ünlü isimlerini yakından görmek isteyen hayranlar saatleri sayıyor.

kaynak : tgrt haber

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up