Harrison Ford yine kovboy

Dünya Manşet

Usta oyuncu Vahşi Batı’nın önemli isimlerinden Wyatt Earp’ü canlandıracak…

Yakında vizyona girecek olan Kovboylar ve Uzaylılar (Cowboys & Aliens) filminde kovboy olarak izleyeceğimiz Harrison Ford, yeni projesinde de Vahşi Batı esintileri taşıyacak.

Efsane kanun kaçağı Wyatt Earp’ü merkezine alan Max Allan Collins romanı ‘Black Hats: A Novel of Wyatt Earp and Al Capone’dan uyarlanacak filmde başrol için Ford ile anlaşma sağlandı.

Filmde, 70 yaşlarına gelen Earp’ü Los Angeles’da özel dedektiflik yaparken izleyeceğiz. Oğlu John’u bulması için Doc Holliday tarafından tutulan Earp, Al Capone isimli bir mafya babasıyla karşı karşıya gelecek…

Vahşi Batı’yı Amerika’nın en tehlikeli dönemi sayılan 1920’lere taşımak gibi ilgi çekici bir konuyu sahip olan projenin uyarlama senaryosu “300 Spartalı (300)”nın senaristi Kurt Johnstad tarafından yazılacak. Şimdilik sadece Ford’un ismi kesinlik kazansa da, yakın zamanda filmde Al Capone’u oynayacak oyuncunun da belli olması bekleniyor.

[Kaynak: On5Yirmi5]

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up