Harley Quinn Yeni Filmiyle Geri Dönüyor

Günün Haberi Hollywood
DC Sinematik Evreni’nin kadın kahramanlı yeni filminden ilk tanıtım yayınlandı.

Başrolünü Margot Robbie, Mary Elizabeth Winstead, Jurnee Smollett-Bell, Ella Jay Bosco, Ewan McGregor, Rosie Perez, Ali Wong, Robert Catrini, Steven Williams ve Derek Wilson gibi isimlerin paylaştığı Birds of Prey filminin yönetmenliğini Cathy Yan üstleniyor.

Senaryosunu Christina Hodson’ın yazdığı film, genç bir kızı kötü bir mafya babasının elinden kurtarmak üzerine olan bir görevi odağına alacak. Mary Elizabeth Winstead’in hayat verdiği, Gotham şehrinde suçla savaşan bir kanun savaşçısı olan Helena Bertinelli ve Jurnee Smollett-Bell’in hayat verdiği, suçla savaşan bir aileden gelen yakın dövüş ustası Dinah Laurel, Harley Quinn’le birleşerek oluşturduğu kadın kahraman ekibi, Black Mask, gerçek ismiyle ise Roman Sionis’e karşı mücadele edecek. Ewan McGregor’un hayat vereceği karakter; False Face Society isimli çetenin lideri olarak Gotham’ın ünlü mafya babalarından biri. Kadın kahramanlar, Grey’s Anatomy, Veep ve Happyland gibi yapımlarda birkaç kere görünen genç yıldız Ella Jay Basco’nun canlandırdığı Cassandra Cain’i korumaya çalışacaklar.

Birds of Prey (And The Fantabulous Emancipation Of One Harley Quinn) filmi 7 Şubat 2020’de ülkemizdeki izleyicileriyle buluşmaya hazırlanıyor.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up