Hanna Berlin Film Festivali’nde Prömiyerini Yapacak

Diziler Festivaller
Joe Wright’ın ünlü aksiyon filminden uyarlanan Hanna, Berlin Film Festivali’nde 2019 Berlinale Series seçkisi kapsamında prömiyerini gerçekleştirilecek.

Bu yılki Berlin Film Festivali aynı adlı filmden uyarlanan Hanna’nın prömiyerine ev sahipliği yapacak. Festivalin 2019 Berlinale Series seçkisi kapsamında 7 farklı dizinin prömiyeri gerçekleştirilecek.

Joe Wright’ın ünlü aksiyon filminden uyarlanan Hanna, Berlinale çatısı altında ilk kez izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Dizi, filmin de ortak senaristi David Farr tarafından ekrana taşınıyor. Farr daha önce casus gerilimi “The Night Manager”ı da ekrana uyarlamıştı.

Hanna, eski bir istihbarat çalışanı olan babası tarafından yıllarca medeniyetten uzak bir ormanda eğitilen ve her türlü savunma tekniğini öğrenen bir genç kızın, ne istediğini bilmediği bir CIA ajanından kaçma macerasını işliyor. Amazon Prime Video’da izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan dizinin başrollerini Esme Creed-Miles, Joel Kinnaman ve Mireille Enos paylaşıyor.

Berlinale Series kapsamında prömiyer yapacak dizilerin tam listesi:

“8 Days” (Almanya)
Yayınlanacağı platform: Sky Deutschland

“Hanna” (Birleşik Krallık)
Yayınlanacağı platform: Amazon Prime Video

“False Flag 2” (İsrail)
Yayınlanacağı platform: Keshet

“Follow the Money III” (Danimarka)
Yayınlanacağı platform: DR1

“M – A City Hunts a Murderer” (Avusturya)
Yayınlanacağı platform: ORF

“Twice Upon a Time” (Fransa)
Yayınlanacağı platform: Arte

“Quicksand” (İsveç)
Yayınlanacağı platform: Netflix

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up