Haluk Piyes, ‘Firuze’nin Kadrosunda

Diziler

Haluk PiyesOynadığı dizi ve filmlerin  yanı sıra gönüllü olarak görev yaptığı sosyal sorumluluk projeleriyle de takdir toplayan oyuncu Haluk Piyes, ‘Firuze’nin kadrosuna katıldı.

Almanya’da ”Kanack Attack”, Türkiye’de ise ”Pars: Kiraz Operasyonu”, ”Mülteci”, ”Pusat” ve ”Umut Yolcuları” gibi yapımlarda rol alan, 2009 yılında vizyona giren ”Kanımdaki Barut” filminin yapımcılığını, senaristiğini ve başrolünü üstlenen, aynı zamanda sosyal danışman olup madde ve şiddet bağımlılığına karşı seminerler düzenleyen başarılı oyuncu, Show Tv’nin yeni dizisi ‘Firuze’de izleyicilerin karşısına çıkacak.

Yapımcılığını Boyut Film’in, yönetmenliğini ise Cemal Şan’ın üstlendiği, senaryosunu Mahsun Kırmızıgül’ün kaleme aldığı dizinin kadrosunda Ceren Hindistan, Fırat Çelik, Ceyda Ateş, Özay Fecht ve Engin Şenkan gibi oyuncular yer alıyor.

Show Tv’nin Kasım ayında yayınlamayı planladığı dizinin çekimleri geçtiğimiz günlerde İstanbul’da başladı.

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up