Haluk Bilginer’in de Rol Aldığı Forget About Nick’ten İlk Fragman

Avrupa Sineması Günün Haberi
Haluk Bilginer’in de Rol Aldığı Forget About Nick’ten İlk Fragman

Ingrid Berdal, Katja Riemann ve Haluk Bilginer’in başrollerini üstlendiği Alman yapımı Forget About Nick’ten ilk fragman yayınlandı.

‘’Ich bin die Andere’’, ‘’Die abhandene Welt’’ ve ‘’Hannah Arendt’’ gibi filmlerinden tanıdığımız Alman oyuncu – yönetmen Margarethe von Trotta’nın son filminde Haluk Bilginer filmde başrollerden ‘’Nick’’ karakterini canlandırıyor. Alman yapımı filmin diğer başrolleri ise ‘’Westworld’’, ‘’Hercules’’ ve ‘’Hansel & Gretel: Witch Hunters’’ filmlerinden tanıdığımız Norveçli oyuncu Ingrid Bolso Berdal ile ‘’Blood and Chocolate’’ ve ‘’Das Wochenende’’ filmlerinden tanıdığımız Katja Riemann paylaşıyor.

Türkiye’de Eski Koca(mız) adıyla gösterilecek film, 6 Nisan 2018′de vizyona girecek.

Yakın dönemde Haluk Bilginer’i Forget About Nick filminin dışında Nachlan Nieboer ile birlikte başrollerini üstlendiği, Memet Ali Alabora’nın da rol aldığı İngiliz yapımı Trendy filminde ve İsrailli yönetmen Eran Riklis’in Shelter filminde de göreceğiz.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up