Bizimle İletişime Geçin

HAKKIMIZDA

Merhaba Sevgili Misafir;

Senin de şahit olduğun gibi internet artık önemli bir parçamız haline geldi ve “En iyi arkadaşın kim?” sorusuna verilecek cevapların başına yerleşti. Her gün binlerce internet sitesi açılmaya başladı. SİNEFESTO da bunlardan biri mi diye düşünüyorsan eğer, baştan söyleyelim: “Kesinlikle hayır!

“Peki SİNEFESTO nedir ?” der gibisin sevgili misafir.

SİNEFESTO, sinema dünyasına ait bir hareketin duyurulması ve savların belirtilmesi üzerine kurulan, bir akımın, bir hareketin oluşunu bildiren ve tüm bunları desteklemeyi kendine şiar edinmiş bildiri ya da  manifesto anlamına gelmektedir. Aslında böyle bir kelime yok. Kim bilir belki de sinema dünyasına yeni bir terim kazandırmışızdır: “SİNEFESTO“.

SİNEFESTO’da her zaman sizleri memnun edecek paylaşımlar bulmanız ümidiyle…

En güzel şenliğiniz sinema olsun…

 

 

1 Yorum

1 Yorum

  1. sevde

    23 Ağustos 2011 at 04:08

    öncelikle sizi tebrik ediyorum. Herşey için önce içerik önemlidir. Bu sinema, kitap, dergi hatta bir ön konuşma… Kendini tanımak daha sonra da tanıtmak yapacağınız işi yüreklendirir. Yürekli bir işte sağlıklı bir şekilde yoluna devam eder. Çünkü onu yarı yolda bırakmayacak takipçileri oluşmaya başlar. Ben de SİNEFESTO’nun bir takipçisiyim. Verdiğiniz bu emek asla boşuna değil. Koşturmanıza, telaşınıza keyifle içilen bir yudum çay gibi tat ekleyecek. Başarınız, bu paylaşımlarda yüzünüzün güldüğü an da sizindir. ‘SİNEFESTO TAKİPÇİSİNDEN- SİNEFESTO’ YA….

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir