Hakan Günday Uyarlaması ‘Daha’ dan İlk Fragman

Günün Haberi Türkiye
Hakan Günday Uyarlaması ‘Daha’ dan İlk Fragman
Hakan Günday’ın sevilen romanı ‘Daha’ beyaz perdeye uyarlandı. Onur Saylak’ın yönettiği Daha’dan beklenen fragman nihayet geldi. Film, 12 Ocak 2018’de vizyonda olacak.

Daha’nın Konusu

14 yaşındaki Gaza, yaşadığı küçük sahil kasabasından ayrılarak büyük şehirde liseyi okumayı hayal ederken, babasının onu insan kaçakçılığı şebekesinin bir parçası haline getirmesiyle suçla tanışır. Gaza’nın ergenliği, babasının baskıcı karakteri ve sürekli gözlemlediği göçmenlerle geçmeye başlar. Gaza, babası gibi şiddet ve baskı üzerine bir hayat mı kuracaktır yoksa o da bir göçmen mi olacaktır?

Hakan Günday, Onur Saylak, Doğu Yaşar Akal’ın senaryosunu yazdığı Daha’nın başrolünde Ahmet Mümtaz Taylan, Hayat Van Eck, Tuba Büyüküstün, Uğur Aslan, Turgut Tunçalp, Tankut Yıldız, Kaan Uluca, Lara Aysal, Onur Akgülgil, Pervin Bağdat var.

Film, 12 Ocak 2018‘de vizyonda olacak.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up