Hadi İnşallah Gişede Coştu

Türkiye

Murat Boz ve Büşra Pekin’in baş rollerini paylaştığı Hadi İnşallah 28 Kasım Cuma günü vizyona girdi. Gişe başarısı merak edilen filmin hafta sonu izlenme sayısı BoxOfficeTurkiye tarafından açıklandı.

Hadi İnşallah Film Afişi

Film hakkında: PuCCa erkek arkadaşı tarafından terkedilince dört yılını geçirdiği Ankara’dan İzmir’e ailesinin yanına döner. Çok ama çok mutsuzdur, ayrılık acısı çeker. Evden çıkmaz ve kendini yemeğe verir.

Uzun süre eve kapanan ve her ayrılık sendromunu yaşayan PuCCa’nın artık bunları atlatması gerekmektedir. Babasının aracılığıyla bir iş görüşmesine gider. Aslında hiç çalışmak istememektedir. Ancak gittiği iş görüşmesinde gördüğü Pekmez bir anda hayatını değiştirir ve hemen işi kabul eder. Artık İzmir’de yayın yapan yerel bir TV kanalında muhabirdir.

Yönetmenliğini Ali Taner Baltacı’nın yaptığı filmi ilk 3 gün 234.803 biletli seyirci izledi. (Güncel bilgi: 1.228.411)

Fragman İzle

 

Yorumlar

 

1 Yorum

  1. cok güldüm harikaydı.ve acıkcası bu kadar begenecegımı tahmın etmıyordum zamanı anlatan helede bu zamanda yasanılan duyguları cok ıctenlıkle dıle getırmısler bnce 10 numara olmus

    Reply

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up