Hababam Sınıfı dizi olarak geliyor!

Manşet Türkiye

Türk sinema tarihinin unutulmazları arasındaki yerini koruyan Hababam Sınfı’nın yayın haklarını TNT satın aldı.

Kanal aynı zamanda Habamam’ın dizisini de çektirecek.

Artık nedendir bilinmez ama sanırım her Türk ‘Hababam Sınıfı’ hayranı olarak doğuyor.

Ne zaman televizyonda görsem felç geçiriyormuşçasına yaptığım her şeyi bir anda fırlatıp ekrana kilitleniyorum. İnternette ne zaman filmden kısa bir parça izlesem daha fazlasını istiyorum.

Çünkü çok iyi geliyor. Bir kutu antidepresan içmiş gibi hissediyorum kendimi. Rahatlıyorum, sakinleşiyorum hatta o gereksiz umut fırtınalarına yakalanıyorum.

Allah rahmet eylesin Ertem Eğilmez meğerse Türk toplumuna hayatının hediyelerinden birini vermiş. Bu sezon Hababam Sınıfı filmlerini sadece TNT’de izleyebileceğiz.

Çünkü Ertem Eğilmez’in oğlu Ferdi Eğilmez filmin yayın haklarını TNT’ye vermiş. Ayrıca Eğilmez bir de Hababam Sınıfı dizisi çekecekmiş TNT için.

Dizinin başarısı konusunda yorum yapmak mümkün değil ama TNT, Hababam Sınıfı’nın orijinal filmleri ile iyi iş yapar. Umarım bir ara da stüdyoda üzerinde çalışıp filmlerin dijital ortama aktarımını tamamlayıp Blu-Ray DVD’lerini de yayınlarlar.

[Kaynak: Haber Türk]

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up