Film > Dünya > Hollywood 8 ay önce

Sinefesto

Guy Ritchie'nin Savaş Filminin Kadrosuna Yıldız İsimler Eklendi

Guy Ritchie ve Jerry Bruckheimer'ın yeni savaş filmi "The Ministry of Ungentlemanly Warfare"ın oyuncu kadrosuna 10 yıldız isim eklendi.

Henry Cavill
Eiza González

Henry Cavill, Eiza González'in dahil olduğu oyuncu kadrosuna Alan Ritchson, Henry Golding, Henry Zaga, Alex Pettyfer, Cary Elwes, Hero Fiennes Tiffin, Babs Olusanmokun ve Til Schweiger eklendi.

Alan Ritchson
Henry Golding
Henry Zaga
Alex Pettyfer
Cary Elwes
Hero Fiennes Tiffin
Babs Olusanmokun
Til Schweiger

Gerçek hikayeyi konu alan film, Birleşik Krallık Başbakanı Winston Churchill'in ve Ian Fleming'in gizli 2. Dünya Savaşı savaş organizasyonunu anlatıyor. Gizli ekibin Nazilere karşı alışılmadık ve beyefendiliğe aykırı dövüş teknikleri, savaşın gidişatını değiştirmeye yardımcı oldu.

Paul Tamasy, Eric Johnson, Arash Amel ve Ritchie'nin yazdığı senaryo; savaş muhabiri ve askeri tarihçi Damien Lewis'in aynı adlı en çok satan kitabına dayanıyor. Tamasy ve Johnson projeyi başlattı ve 2015'te satış konuşması olarak Bruckheimer ve Paramount'a sattı.

Top Gun: Maverick ile En İyi Film Oscar'ına aday gösterilmesinin hemen ardından Bruckheimer, Chad Oman, Ritchie'nin yapım ortağı Ivan Atkinson ve Black Bear International için John Friedberg ile birlikte yapımcılığı üstleniyor. Yürütücü yapımcılar arasında Scott Lastaiti, Olga Filipuk, Damien Lewis ve Tamasy and Johnson yer alıyor.

Deadline.

İlginizi Çekebilir