“Grinin 50 Tonu” Yeni Bir İsimle Devam Edecek

Dünya

Grinin 50 Tonu serisinin devam filmleri yeni bir isme emanet!

Serinin geri kalan 2 filmini James Foley yönetecek. E L James imzalı çok satan roman serisinden beyaz perdeye uyarlanan Grinin Elli Tonu‘nun devam halkaları için uzun zamandır yönetmen aranıyordu.

Ekran Resmi 2015-11-14 11.20.22

Yönetmen koltuğunda Sam Taylor-Johnson’ın oturduğu filmin devam halkalarının yönetmenliğini House of Cards ve Kusursuz Yabancı gibi yapımlardan tanıdığımız James Foley üstlendi.

2. film Fifty Shades Of Grey 2: Fifty Shades Darker‘ın çalışmaları devam ederken devam filmlerinin arka arkaya çekileceği ve bu şekilde filmlerin arasında büyük bir zaman aralığı olmayacağı açıklandı. Fifty Shades Darker ve Fifty Shades Freed adlı iki devam filmi, 1 yıl arayla vizyona girecek ve gizemli iş adamı Christian Grey’in hikayesini genişletecek.

Başrol oyuncuları Jamie Dornan ve Dakota Johnson serinin kalan 2 bölümü için kamera karşısına geri dönecek. Filmin kadrosunda Luke Grimes, Rita Ora, Marcia Gay Harden,Victor Rasuk ve Eloise Mumford’ın yer alacağı da kesinleşen bilgiler arasında.

Fifty Shades Of Grey 2: Fifty Shades Darker 10 Şubat 2017‘de vizyona girecek.

————————————————

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up