Bizimle İletişime Geçin

Liste

Gözden Düşme Hikayelerini Anlatan 10 Film

Gönülden düşmeyelim..

Yayınlandı

tarihinde

On the Waterfront‘dan Jim Carrey’li Majestic‘e uzanan, ödüllerle dolu “Gözden Düşme Hikayelerini Anlatan 10 Film” sizlerle. Koltuklarınızı hazırladıysanız başlıyoruz. İyi seyirler.

Ben, Tonya (2017) I, Tonya IMDb 7,5

Film, 90’larda patlak veren Tonya Harding skandalını anlatıyor. İki defa Olimpiyat ve iki defa da Skate America Champion ödülünü kazanan Tonya(Margot Robbie), ilk üçlü axel yapan Amerikan kadın olarak tarih yazmıştır. Fakat kocası Jeff Gillooly ile işbirliği yaparak Nancy Kerrigan’ı sakatladığı iddiaları onun büyük başarısını hızla unutturmuştur.

Buz pateni dünyasının alıştığı zerafete pek de sahip olmayan Tonya’nın annesi ve kocasıyla olan şiddet dolu ilişkisi filmi benzerine rastlamadığız bir kara komediye çeviriyor aynı zamanda.

Yönetmenliğini Craig Gillespie’nin üstlendiği film,Allison Janney’e en iyi yardımcı kadın Oscar’ını kazandırmıştır.

Kötü Eğitim (2019) Bad Education IMDb 7,1

Bu yıl HBO bünyesinde yayınlanan Bad Education, Amerikan tarihinin en büyük okul hırsızlığını konu alıyor. Rosslyn Lisesi müfettişi Frank Tassone(Hugh Jackman) ve yardımcısı Pamela Gluckin (Allison Janney)’nin okul bütçesinden yaptığı küçük kişisel harcamalar yıllar içinde milyon dolarları bulmuştur.

İkili aynı zamanda sevgi, ilgi ve emekleriyle okulu alt sıralardan alıp ülkenin en nitelikli liselerinden biri haline getirmiştir. Fakat okul gazetesinin editörü olan bir öğrenci yazacağı haber için okul arşivini karıştırdığında birçok belirsiz harcamayla karşılaşmıştır. Haber zamanında tüm gazetelerin manşetinde yer almış, Gluckin ve Tassone yaklaşık 10 yıl hapis cezasına çarptırılmıştır.

The Front Runner (2018) IMDb 6,1

Film, Amerika’da 1988 Demokrat Parti Cumhurbaşkanı adayı Gary Hart’ın yıldızının parlayışını ve sonrasında çıkan evlilik dışı ilişki iddialarıyla gözden düşüşünü konu alıyor. 12 yıl boyunca senatoda Colorado’yu temsil eden Gary Hart’ın Donna Rice’la yaptığı telefon konuşmaları üzerine kendisine çok fazla soru yöneltilmesini adil bulmayarak kampanyadan çekilir. Hart hala eşi Lee ile mutlu birevlilik sürdürmektedir.

Filmin kadrosunda Hugh Jackman, Vera Farmiga,J.K.Simmons ve Alfred Molina bulunuyor. Yönetmenliğini ise Juno ve Tully filmlerini de yöneten Jason Reitman üstleniyor. Hikayeyi daha yakından tanımak isteyenler ayrıca Matt Bai’in All The Truth is Out isimli kitabını inceleyebilir.

Majestic (2001) IMDb 6,9

Listemizdeki diğer filmleri andırmakla beraber bu film kurguya dayanmaktadır. 1951’de Amerika’da süren cadı avıyla beraber yönetmen Peter Appleton’da komünizm suçlamalarıyla kara listeye girer. Kuyunun dibini boyladığını düşüne Peter, geçirdiği bir trafik kazası sonucu göle yuvarlanır. Kafasını kayalıklara vurduğu için hafızasını kaybeder ve onu bulan kasaba sakinleri uzun zamandır kayıp olan birini bulduklarını sanınca hem Peter hem kasaba için yepyeni bir hayat başlar.

Film, Jim Carrey gibi bir yeteneği barındırdığı gibi Esaretin Bedeli ve Yeşil Yol gibi büyük filmlerin yönetmeni Frank Darabont’un imzasını taşıyor.

Birdman veya (Cahilliğin Umulmayan Erdemi) (2014) Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance) IMDb 7,7

2014’ün en çok ses getiren filmlerinden Birdman ”en iyi film” dahil olmak üzere 9 dalda Oscar kazanmıştı. Michael Keaton, Edward Norton, Naomi Watts, Emma Stone gibi zengin kadroya sahip bir filmin yönetmenliğini ve yapımcılığını Alejandro González Iñárritu yapıyor.

80’lerde Birdman adlı süper kahraman filminde oynayan Riggan Thompson 50’li yaşlarında dayanmış fakat Birdman’dan beri bir başarıya imza atamamıştır. Halkın çoktan unuttuğu Birdman ise Riggan’ın aklından bir türlü çıkmamaktadır. Bu yenilgi duygusuyla savaşırken Raymond Carver’ın bir hikayesini sahneleme üzerine çalışmaktadır. Artık yeniden ayağa kalkması bu filmin başarısına bağlıdır.

All the King’s Men (2006) IMDb 6,2

Film, Hollywood’un en zengin kadrolarından birine sahip: Sean Penn, Jude Law, James Gandolfini, Kate Winslet, Mark Ruffalo, Anthony Hopkins, Kathy Baker.

Filmin yönetmen koltuğunda ise Schindler’s List, The Irıshman, Gangs of New York gibi filmlerden senarist olarak tanıdığımız Stephen Zaillian var.

Film’de Jude Law’un canlandırdığı Jack Burden’ın dikkatini idealist bir kasaba öğretmeni olan Willie Stark(Sean Penn) çeker. Stark valiliğe adaylığını koyar. Bu süreç boyunca bıkıp usanmadan halkı oy vermeye, vatandaşlık görevini yerine getirmek için sesini duyurmaya teşvik eder. Jack Burden da Willie’nin yanında olur. Stark vali olduktan sonra ise o idealist halinden eser kalmaz. Yargıç İrwin’in Stark’a olumlu oy kullanması için uyguladığı taktiklerle beraber işler telafi edilmez bir hal alır.

Galileo (1975) IMDb 6,6

Bertolt Brecht’in aynı adlı oyunundan uyarlanan film, Galileo’nun bilimden engizisyona uzanan hikayesini anlatıyor. Venedik Cumhuriyeti’nin koruması altında tartışmalı bilimsel çalışmalarını yürüten Galileo, Floransa’daki prestijli görevine geçtikten sonra bilim macerası sunduğu gibi devam etmez. Engizisyon karşısına çıktığında dostları bile onu yalnız bırakacaktır.

Chaim Topol Galileo’yu oynamayı üstlenirken Joseph Losey de filmin yönetmenliğini üstlenmiştir. Ayrıca merak edenler Joseph Losey’nin de kara listeye alınış hikayesine göz atabilir.

Rıhtımlar Üstünde (1954) On the Waterfront IMDb 8,1

Eski bir boksör olan Terry Malloy (Marlon Brando), yerel çeteye bağlı bir liman çalışanıdır. Şehirde meydana gelen bir cinayet üzerine dürüst olmayı seçip çete aleyhine mahkemede ifade vermesi tüm dostlarının ona sırt çevirmesine neden olur.

Akademide aday olduğu 12 daldan 8’ini kazanan filmin yönetmenliğini Elia Kazan üstlenmiştir. Müziğini ise büyük besteci Leonard Bernstein bestelemiştir. Filmde başrolü Marlon Brando ve Eva Marie Saint paylaşmaktadır.

Trumbo (2015) IMDb 7,5

Jay Roach’un yönetmenliğini üstlendiği Trumbo, Bryan Cranston’a akademi adaylığı kazandırmıştı. Film senarist Dalton Trumbo’nun hikayesini konu alıyor. Başarılı bir senaryo yazarı olan Dalton rumbo 1940’larda senatör Mccarthy tarafından başlatılan cadı avının kurbanlarından oluyor. Komünist damgası yiyen Trumbo birçok Hollywood ferdi gibi kara listeye alınıyor.

Paravan (1976) The Front IMDb 7,3

1953’te HUAC (Anti-Amerikan Aktivite Soruşturma Komitesi), anti-komünist araştırmalarını senarist Alfred Miller’a yöneltmiştir. Miller kara listeye girince Howard Prince’ten para karşılığında filmlerininin kendi imzasıyla piyasaya sunulmasını ister. Teklifi kabul eden Prince çok büyük bir başarıya ulaşınca aynı işi Miller’ın senarist arkadaşları için de yapmaya başlar. Howard Prince’ın durdurulmaz başarısı şüphe çekmeye başlar. Nihayet komite müfettişleri bu planın perde arkasından haberdar olur. Prince komite önünde ifadeye çağrılır.

Filmde Woody Allen’ı Howard Prince olarak görüyoruz. Yönetmen koltuğunda ise Martin Ritt oturuyor.

Bulunduğumuz Yol (1973) The Way We Were IMDb 7,1  

Katie Morosky (Barbra Streisand) ABD’de Marksist bir yahudidir. Katie bir yandan hayatını kazanmaya çalışırken bir yandan da politik eylemlerde bulunmaktadır. Okulda çalıştığı deniz subayı Hubbell Gardiner’la (Robert Redford) yıllar sonra tekrar karşılaştığında aşkları canlılığını tekrar kazanır. Ancak senarist olan Gardiner, HUAC’ın komünizm soruşturmalarının hedefine alınınca kara listeye düşer. Birliktelikleri zorlu bir cendereye girer.

Filmin yönetmeni büyük isim Sydney Pollack. Listemizdeki diğer üç film gibi (Trumbo,Guilty by Suspicion,The Front) bu film de McCarthyciliğin hedefinde olan Hollywood Onlusu’nda bulunan kara listeye düşen senaristlerden birini konu alıyor. 6 dalda Oscar’a aday olan film 2 Oscar’ı eve götürmüştür. Film şarkılarıyla hafızalara kazınmıştır.

Hazırlayan: Zuhâl Yılmaz 

Okumaya Devam Et
Sponsorlu İçerik
Yorum Yapmak İçin Tıkla

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Liste

10 Korkunç Animasyon Film

Korkutan animasyonlar.

Yayınlandı

tarihinde

tarafından

ParaNorman (2012) IMDb 7.0

Norman ölü insanların ruhlarını görebilen, onlarla konuşup iletişime geçebilen 10 yaşlarında, sevimli bir çocuktur. Bir gün yaşadığı kasabayı zombiler basar ve çok korkmuş olan kasaba halkının ondan başka yardım isteyecek kimsesi yoktur.

The Nightmare Before Christmas (1993) IMDb 8.0

Tüm dünyanın en büyük film-noir fenomenlerinden; deli-dahi Tim Burton’ın artık efsaneleşmiş sayılagelen yapımlarından biri ile karşı karşıyayız: “The Nightmare Before Christmas”… Filmde, Balkabağı Kral Jack Skellington’un hanedanlığı, Halloweentown’da geçen olaylar işlenmektedir. Kabuslardan fırlamış bir kasabayı andıran Halloweentown, cinler, ecinniler, periler, ruhlar, gulyabaniler ve yarasalardan oluşan “dinamik” bir nüfusa sahiptir. Jack’in yolu, bir gün Christmastown’a düşer. Bu tuhaf memlekete yaptığı bu ziyaret sonucu, bu tuhaf yerden çok etkilenir. Christmastown’da gördüklerine özenerek kendi şehrini de oraya benzetmek için Santa Claus’u kaçırır. Santa’nın yerine geçen Jack, çocuklara kendince alternatif hediyeler dağıtmaya başlar. “Noel Gecesi Kabusu”, en iyi özel efekt dalında Oscar’a aday olmuş ancak ödülü Babe filmine kaptırmıştı.

Scooby-Doo on Zombie Island (1998) IMDb 7.8

Televizyon tarihinin en sevilen çizgi film serilerinden biri olan Scooby-Doo’nun beyaz perde uyarlaması olan film bilge köpek Scooby ve arkadaşlarının maceralarına kaldığı yerden devam ediyor. Scooby ve arkadaşları gizemlerle dolu bir adaya gidiyor ve Moonscar isimli hayalet korsanı aramaya koyuluyor. Adada yalnız olmadıkları gerçeğini fark etmeleri ise uzun zaman almıyor.

Monster House (2006) IMDb 6.6

Yaşlı Nebbercracker’in bahçesinde tuhaf olaylar yaşanmaktadır. Bahçe her şeyi yutarak yok eder. Karşı caddeden o bahçeyi izleyen genç DJ Walters, olan bitene anlam verebilmek için çırpınmaktadır. Bir gün arkadaşı ile beraberken o bahçeye düşen bir basket topunun gözle görünür bir biçimde yok oluşuna şahit olurlar. Ev bahçeye düşen her şeyi yutar. Çok geçmeden başka bir arkadaşları Jenny’i de yutmaya kalkışınca gençler hem korkar hem de olanlar konusunda civarda yaşayan kimseyi ikna edemeyince işin sırrını kendi başlarına çözmek için kolları sıvarlar. Animasyon filmin yönetici yapımcısı Steven Spielberg ile Robert Zemeckis’tir.

The Last Unicorn (1982) IMDb 7.4

Bir kral beyaz, tek boynuzlu atları denize hapseder ve kaçmalarını engellemek için de kızıl boğayı görevlendirir. Cesur olan tek boynuzlu bir at ve bir büyücü tek boynuzlu atları hapseden bu kralla savaşarak onları kurtarmaya çalışır.

Coraline (2009) IMDb 7.7

Coraline eski bir eve taşındığında canı çok sıkılır ve ailesi tarafından da ihmal edilir. Bir gün dar bir geçide uzanan gizli bir kapı bulur ve geçitten geçmeye karar verir. Orada paralel bir hayat keşfeder. O hayatta insanların hepsinin gözlerinin yerinde düğmeler vardır, aileleri çocukları ile çok ilgilidirler ve herkesin hayalleri gerçek olur. Oranın annesi Coraline’i kendileri ile birlikte sonsuza dek yaşamak üzere davet edince, Coraline bunu reddeder. Sonra da bu alternatif gerçekliğin sadece bir tuzak olduğunu keşfeder.

The Secret of NIMH (1982) IMDb 7.6

Bir tarla faresi hasta olan oğlunu kurtarmaya çalışır ve bunun için bir fare topluluğundan yardım ister.

Watership Down (1978) IMDb 7.6

Watership Down, insanların zulmünden kaçan bir grup tavşanın hikayesini konu ediyor. Bağlı bulundukları yerden kaçan bir grup tavşan, insanların zulmünden uzak yeni bir yer kurmaya çalışır. Ancak bu sırada dahil oldukları yeni dünyanın da düşündüklerinden daha tehlikeli olduğunu fark ederler.

The Plague Dogs (1982) IMDb 7.8

The Plague Dogs, araştırma merkezinden kaçan iki köpeğin hikayesini konu ediyor. Araştırma merkezinden kaçmayı başaran köpekler, büyük bir özgürlüğe kavuşur. Çayırlarda gönüllerince dolaşan köpekler, artık her şeyin güzel olacağını düşler. Ancak avcıların peşlerine düşmesi ve dış dünyanın daha çok düşmanla dolu olduğunu görmeleri köpeklerin umutlarını yok eder. Bu sırada araştırma merkezinin direktörü, köpeklerin kaçmasını gizli tutmaya çalışır. Ancak bir süre sonra çok sayıda koyun öldüğünde, çevrede köpeklerin veba taşıyıcısı olduğu ve onların öldürülmesi gerektiği tartışılmaya başlar.

Seoul Station (2016) IMDb 6.2

Şehrin göbeğinde yaşayan evsiz bir adamın hayatını konu alır. Seoul istasyonunda şehre tehlike saçan daha sonra ilginç olaylar cereyan göstermeye başlar.

Vampire Hunter D: Bloodlust (2000) IMDb 7.7

İ.S. 12090 yılındayız. Dünyayı yakıp yıkmış kıyamet sonrası bir ortamda sağ kalan insanlar, on binlerce yıllık uykularından uyanmış vampirlerin tehditi altında, Orta Çağı aratmayan, kabus gibi bir yaşam sürmektedir.
Sadece ‘D’ olarak bilinen esrarengiz bir vampir avcısı, vampirlerin kaçırdığı kızlarını çok geç olmadan geri isteyen zengin bir aile tarafından kiralanır. Yarı insan yarı vampir olan D, serüven ilerledikçe işlerin göründüğünden daha farklı olduğunu farkedecektir.
Demon City Shinjuku ve Ninja Scroll gibi anime klasiklerinde imzası bulunan yazar/yönetmen Yoshiaki Kawajiri’den son yıllarda çok ses getirmiş bir anime daha. Kawajiri’yi tanıyanlara yabancı gelmeyecek denli bol kan, stilize şiddet ve çıplaklık içeren bir yapım.

Fear(s) of the Dark (2007) IMDb 6.7

İnsanoğlunun fobi ve korkuları uçsuz bucaksız. Karanlık korkusu, yalnızlık korkusu, kan korkusu, şeytan korkusu diye liste uzar gider. Fransız yapımı animasyon korkularımızla yüzleşmemizi sağlıyor. Farklı animasyon tekniklerine sahip siyah beyaz kısa animasyonlardan oluşan çalışmanın kadrosunda ünlü çizgi romancı Charles Burns de var.İstanbul Film Festivali programında yer alan filmin önümüzdeki aylarda vizyon izleyicisi ile buluşması animasyon severler için hoş bir sürpiz olacaktır.

Perfect Blue (1997) IMDb 8.0

Ünlü bir şarkıcı olan Mima Kirigoe, şarkıcılık kariyerini bırakıp oyuncu olmaya karar verir. Bu hamle kimi fanatik hayranlarını hayal kırıklığına uğratır. Dahası genç kadının oynadığı filmdeki rolünün tepki çekmesi işleri iyice karıştırır. Fanatik bir hayranı tarafından taciz edilmeye başlayan Mima’nın hayatı büyük bir çıkmaza sürüklenir.
Paprika, Tokyo Godfathers gibi başarılı işlere imza atmış olan Satoshi Kon’un Yoshikazu Takeuchi’nin mangasından uyarladığı, çektiği ilk film olma özelliğini taşıyan Perfect Blue, anime türü içinde en başarılı gerilim filmlerinden biri.

Collider

Okumaya Devam Et

Liste

Netflix’teki Güncel 10 İyi Belgesel

İyi seyirler.

Yayınlandı

tarihinde

tarafından

The Sparks Brothers (2021) IMDb 7.9

1960’larda Los Angelas’da Ron ve Russell kardeşler, Sparks adını verdikleri gruplarıyla müzik yolculuğuna başladı. Kariyerlerine 25 albüm sığdırmayı başaran Sparks’ın kariyerinin incelendiği belgeselde arşiv görüntülerine, röportajlara yer veriliyor.

Sad Hill Unearthed (2017) IMDb 7.4

Sinema tarihinin en iyi filmleri arasında gösterilen 1966 yapımı İyi, Kötü, Çirkin’in unutulmaz final sahnesinin çekildiği, İspanya’nın Burgos kenti yakınlarındaki Sad Hill Mezarlığı’nın 50 yıl sonra birçok gönüllünün desteği ve çabasıyla yeniden gün yüzüne çıkarılması, filmde emeği geçmiş Clint Eastwood, Ennio Morricone gibi isimlerin yanı sıra James Hetfield gibi filmin hayranlarının ve gönüllülerin ağzından anlatılıyor.

Casting JonBenet (2017) IMDb 6.1

1996’da, Colorado’nun Boulder kasabası, çocuk güzellik yarışması birincisi altı yaşındaki JonBenet Ramsey’nin gizemli ölümüyle sarsılır. Yirmi yıl sonra yönetmen Kitty Green bölge sakinleriyle görüşür ve her birinin talihsiz Ramsey ailesini nasıl hatırladığını ve onlarla ilişkilerini gözler önüne serer. 

Made You Look: A True Story About Fake Art (2020) IMDb 7.0

Belgesel, Amerikan tarihinin en büyük sanat sahtekarlığını konu alıyor.

The Bleeding Edge (2018) IMDb 7.6

Amerika Birleşik Devletleri’nde her yıl tıbbi teşhis, tedavi ve teknolojide benzersiz yenilikler piyasaya sürüldü. Ama hastaları kurtarmak için tasarlanan aynı cihazların onlara zarar verişinden kim sorumlu?

Bob Ross: Happy Accidents, Betrayal & Greed (2021) IMDb 7.0

Bob Ross: Happy Accidents, Betrayal & Greed, Amerikalı bir ressam, sanat eğitmeni ve televizyon sunucusu olan Bob Norman Ross’un hayatına odaklanıyor. Belgeselde, 1983’ten 1994 yılına kadar yayınlanan The Joy of Painting’in yaratıcısı olan Ross’un hayatının bilinmeyenleri gözler önüne seriliyor.

David Attenborough: A Life on Our Planet (2020) IMDb 9.0

Filmde, dünyanın değişimine tanıklık eden ünlü doğa bilimci David Attenborough, deneyimlerini anlatıyor. Sıra dışı bir yaşama sahip olan David Attenborough, dünyanın her kıtasını ziyaret edip, gezegenimizin vahşi yerlerini keşfetti ve yaşayan dünyayı tüm çeşitliliği ve harikasıyla belgeledi. Dünyanın değişimine tanıklık eden David Attenborough, gezegenimizin karşı karşıya olduğu en büyük zorluklaru gözler önüne seriyor. Ünlü doğa bilimci ayrıca, gezegenimizi kurtarmaya yarayacak çözümlere de değiniyor.

Misha and the Wolves (2021) IMDb 6.7

Kurtlarla Yaşam, soykırımdan kurtulup hayatta kalmak için kurtar arasında yaşadığını söyleyen bir kadının hayatına odaklanıyor. Kadının anlattıkları insanların dikkatini çeker ancak bir süre sonra anlatılan hikaye şüphelere yol açar. Kadının biyografisi doğru mudur yoksa her şey bir yalandan mı ibarettir?

Gaga: Five Foot Two (2017) IMDb 7.0

Chris Moukarbel’in yönetmenliğini üstlendiği belgeselde, Lady Gaga’nın albüm hazırlık sürecine bu süreçte sanatçının yaşadıklarına odaklanılıyor. 

Athlete A (2020) IMDb 7.6

Athlete A, ABD Jimnastik takımı doktoru Larry Nassar’ın istismarını ifşa eden muhabirlere odaklanıyor. Indianapolis Star muhabirleri, ABD Jimnastik takımının 29 yıllık doktoru olan Larry Nassar’ı sporcuları taciz ettiği yönünde bir haber yayınlar. Büyük yankı uyandıran haberin yayınlanmasından sonra kurbanlar, ABD Jimnastik Takımı’nın şikayette bulunacağını düşünür. Ancak ABD Jimnastik, Lary ile anlaşıp haberlerin asılsız olduğunu iddia eder. Bu olayın ardından muhaberiler, tacizin örtbas edilmesine göz yuman Jimnastik Federasyonu’nu araştırmaya başlar. Muhabirler, çok geçmeden Jimnastik Federasyonu’nun kirli kültürü ifşa eder.

13th (2016) IMDb 8.2

The 13th, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki cezaevi sistemine ve ülkenin ırksal eşitsizliğine odaklanıyor. Kitlesel suçluluk ve ABD’de hapishane nüfusunun giderek artmasına odaklanılan belgeselde, aktivistler, politikacılar, tarihçiler ve daha önce hapishanede bulunan kadınlar ve erkeklerin konuşmalarının yer aldığı arşiv görüntüleri bulunuyor.

My Octopus Teacher (2020) IMDb 8.1

Yıllarca okyanuslarda yüzdükten sonra Craig Foster, Güney Afrika’nın yosun ormanında yaşayan ahtapotla sıra dışı bir dostluk kurar. Onun dünyasına inip, aylarca hareketlerini izleyerek ahtapotun güvenini kazanan Craig, onunla insan ile vahşi hayvan arasında daha önce hiç görülmemiş bir bağ geliştirir. Bu sayede Craig, ahtapotun dünyasının gizemlerini öğrenir.

Okumaya Devam Et

Liste

2022 Oscar Adaylarını İzleyebileceğiniz Platformlar

Netflix, Apple, HBO ve daha fazlası.

Yayınlandı

tarihinde

tarafından

Being the Ricardos | Amazon Prime – Sinema

Belfast | PVOD – Sinema

Belle | Sinema

C’mon C’mon | PVOD – Sinema

The Card Counter | VOD

CODA | Apple

Compartment #6 | Opens NY – LA 1 – 26

Don’t Look Up | Netflix

Drive My Car | Sinema

Dune | PVOD – Sinema

Encanto | Disney+ – Sinema

The Eyes of Tammy Faye | HBO Max

Flee | Sinema

The French Dispatch | VOD – Sinema

The Hand of God | Netflix

A Hero | Amazon Prime – Sinema

House of Gucci | PVOD – Sinema

Jockey | Sinema

King Richard | PVOD – Sinema

Licorice Pizza | Sinema

The Lost Daughter | Netflix – Sinema

Mass | VOD

The Mitchells vs. the Machines | Netflix

Nightmare Alley | Sinema

No Time to Die | VOD – Sinema

Parallel Mothers | Sinema

Passing | Netflix

Pig | Hulu – VOD

The Power of the Dog | Netflix

Red Rocket | Sinema

Respect | VOD

Spencer | VOD

Summer of Soul | Hulu

The Tender Bar | Amazon Prime

Tick, Tick… Boom! | Netflix

Titane | VOD

The Tragedy of Macbeth | Apple – Sinema

West Side Story | Sinema

Wheel of Fortune and Fantasy | VOD

The Worst Person in the World | Opens NY – LA 2

The First Wave | Hulu

The Rescue | Disney +

IndieWire

Okumaya Devam Et
Sponsorlu İçerik

Popüler