Gossip Girl Dizisinin Oyuncu Kadrosu Belli Oldu

Diziler
Cecily Von Ziegesar’ın aynı adlı kitap serisinden ekrana uyarlanan Gossip Girl’ün yeni versiyonunda rol alacak isimler belli oldu.

İlk sezonu 2007’de yayınlanan ve Blake Lively, Leighton Meester, Penn Badgley gibi isimlerin rol aldığı gençlik dizisi Gossip Girl, yeni bir seriyle ekrana geri dönüyor.

New York’ta yaşayan bir grup lise öğrencisinin hikayesine odaklanan dizinin devam serisinde rol alacak isimler belli oldu. HBO Max’ta yayınlanacak yeni Gossip Girl dizisinde son olarak Doctor Sleep filmiyle seyirci karşısına çıkan Emily Alyn Lind, Whitney Peak, Eli Brown, Johnathan Fernandez ve Jason Gotay gibi isimler yer alacak.

Dizinin ekrana veda etmesinden 8 yıl sonra hikaye yeni bir New York lisesinden devam edecek. Aradan geçen yıllarda teknolojinin ve New York manzarasının yaşadığı değişiklik ekrana aktarılacak.

10 bölümden oluşacak yeni dizinin yapımcılığını ilk seriden de tanıdığımız Joshua Safran ve Leslie Morgenstein üstlenecek.

Dizinin yayın tarihi ise henüz belli değil. Gelişmeleri sitemizden takip edebilirsiniz.

Kaynak: Variety

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up