Görevimiz bir daha tehlike, Tom!

Fragmanlar SİNEMALARDA Yakında

‘Ethan Hunt’ın kötü adamlarla verdiği mücadeleyi dev ekranda izlemeyeli beş yıl oldu. Ve şimdi yeniden aramızda. Tom Cruise’un başrolünü oynadığı ‘Görevimiz Tehlike’, sinemaya geri döndü.

“Mission: Impossible – Ghost Protocol” filminin fragmanı ilk defa bugün gösterildi. Başrolünde 50’lik Tom Cruise’un oynadığı film, aksiyonseverlerin yüzünü güldürüyor.

Dördüncü göreviyle ajan Ethan Hunt, yeniden tehlikelere karışıyor. Ağzı açıkta bırakan heyecanı yüksek dozdaki sahneler, ‘Görevimiz Tehlike’nin yeni bölümünde de bir hayli fazla.

Filmin kadrosu oldukça zengin. Cruise’a Tom Wilkinson, Jeremy Renner gibi isimler eşlik ederken filmin dilberi rolünde Paula Patton göze çarpıyor.

“Mission: Impossible – Ghost Protocol”un gösterimi yılbaşında. Yönetmen Brad Bird, Disney/Pixar’ın The Incredibles ve Ratatouille gibi filmlerin yapımcılığını ve yönetmenliğini yapmıştı.

İşte O Fragman:

[Kaynak: ahaber.com.tr]
 

 

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up