Gişenin Galibi Dedemin Fişi Oldu

Manşet

 

Ocak ayının son gişe haftasında, hafta sonu rakamları açıklandı. Liderliği 298 bin 961 izleyici ile Dedemin Fişi filmi aldı. Cem Yılmazlı İftarlık Gazoz ilk vizyon haftasında 194 bin 150 kişi tarafından izlenerek ikinci sıradan listeye dahil oldu. Üçüncü haftasonunda seyirciyle buluşan Kardeşim Benim ise kıl payı ile ikinciliği kaptırdı. 194 bin 99 kişi tarafından izlenen film toplamda bir buçuk milyon izleyiciye ulaştı diyebiliriz.

dedemin fişi

Pixar animasyonu olan İyi Bir Dinozor ise sömestr tatilini iyi değerlendirdi. Listenin dördüncü sırasında yer alan animasyon yapım bu hafta 104 bin 825 kişi tarafından izlendi ve toplamda 447 bin 273 bilet sattı. Listedeki beşinci film ise Leonardo DiCaprio‘nun başrolünde oynadığı Diriliş. Film bu hafta 92 bin 574 bilet sattı ve ilk beşe girmeyi başardı. Özcan Deniz‘in yapımcılığını üstlendiği Her Şey Aşktan ise ilk vizyon haftasında 86 bin 879 bilet sattı.

Bu hafta sonu ilk 20’ye giren filmlerden onu yerli yapım olarak karşımıza çıkarken, listenin geri kalanını animasyon ve yabancı yapımlar doldurdu.

Ekran Resmi 2016-02-01 17.57.38

Veriler Box Office Türkiye’den alınmıştır.

vizyon-banner

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up