Gişede İyi Bir Açılış Yaptı

Türkiye

Baş rollerini Burak Özçivit ve Fahriye Evcen‘in paylaştığı Aşk Sana Benzer filmi 23 Ocak’ta vizyona girdi. Filmin ilk 3 gün izlenme sayısı Box Office Türkiye tarafından paylaşıldı.

aşk sana benzer

Burak Özçivit´in ilk sinema filmi olan Aşk Sana Benzer ilk 3 gün sonunda 330.696 seyirci tarafından izlendi. Filmin güncel izlenme sayısı 629.180‘e ulaştı.

Filmin konusu: Ali, Ege´de bir balıkçı kasabasında aile yadigarı restoranı kaybetmemek için büyük bir mücadele vermektedir. Bir gün nereden geldiği, nereye gideceği belli olmayan bir kız gelir kasabaya: Deniz.
Geçmişinden kaçan Deniz ve Ali arasında büyük bir aşk başlar. Kasabanın sakinleri dondurmacı Nebahat, manav Ayhan, balıkçı Yaşar, Saadet ve Yusuf Baba bu büyük aşkın şahididir.
Egenin sıcak türküleri tadında bir aşk yaşanırken, Deniz´in geçmişi onların mutluluğunu gölgelemek üzere hazırda beklemektedir.

Haftanın filmleri için tıklayın!

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up