Gişede Apocalypse Fırtınası

Manşet Türkiye

Mayıs ayının son vizyon haftasında gişede fantastik yabancı filmlerin hakimiyeti var. Zirvede Marvel’in son X-Men filmi Apocalypse bulunuyor. Film, ikinci vizyon haftasında birinciliği kaptı. Bu gafta 82 bin 790 bilet satan film iki haftada 363 bin 195 bilet satmış oldu. X-Men’i bu hafta vizyona giren Alis Harikalar Diyarında: Aynanın İçinden filmi takip etti. Film, ilk hafta sonunda 50 bim 58 bilet sattı. 3’üncü vizyon haftasına giren Angry Birds filmi de istikrarlı bir çizgi çiziyor. Listede, ilk beşte kalmayı sürdüren yapım bu hafta 44 bin 475 kişinin tercihi oldu.

Ekran Resmi 2016-05-31 10.45.55

Bir milyon izleyici sınırını aşan Kaptan Amerika’nın son filmi Kahramanların Savaşı ise 42 bin 32 biletle 4’üncü sırada. İlk 5’e giren tek yerli film ise Oflu Hoca’nın Şifresi 2. Film 3’üncü hafta sonunda 41 bin 984 kişi tarafından izlendi.

*Veriler Box Office Türkiye’den alınmıştır.

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up