Ghostbusters’ın Devam Filminden İlk Tanıtım

Günün Haberi Hollywood
Ghostbusters (Hayalet Avcıları), orijinal serinin üçüncü filmiyle 30 yıl aradan sonra beyaz perdeye geri dönüyor.

İlk olarak 1984 yılında izleyicilerin karşısına çıkan Ghostbusters, kısa zamanda fenomen yapımlardan biri haline gelmişti. Başrollerinde Bill Murray, Dan Aykroyd , Sigourney Weaver, Ernie Hudson, Rick Moranis ve Harold Ramis‘in oynadığı kült film, 1989’da yayınlanan serinin ikinci halkası ile eşsiz macerasına kaldığı yerden devam etmişti.

Ghostbusters evreninin Dr. Raymond Stantz’ı Dan AykroydAXS TV ’den Dan Rather’a verdiği röportajda, yeni bir Ghostbusters filminin yazıldığı müjdesini hayranlarıyla paylaşmıştı. Senaryo yazım aşamasında olan filmde orijinal kadronun yer alıp almayacağı ise açıklanmamıştı.

Açıklamalardan sonra çalışmalara başlanıldığının habercisi olarak ilk tanıtım fragmanı paylaşıldı. Çekimlerine henüz başlanılmayan filmin yönetmenliğini Jason Reitman’ın üstleceği duyuruldu.

Film, 2020 yazında vizyona girecek.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up