Ghostbusters Sevgisi Guinnes’e Girdi

Hollywood

Ghostbusters hayranları, bir yerde toplanmış en büyük hayalet kıyafetli insan topluluğunu oluşturarak yeni bir Guinness Dünya Rekoruna imza attılar.

Organizasyon, ülkemizde “GHOSTBUSTERS: Hayalet Avcıları” adı ile 29 Temmuz’da vizyona girecek Ghostbusters, filmi için Sony Pictures Entertainment tarafından düzenlendi. Otuz yıl önceki Ghostbusters filmlerinin yeniden çevrimi olan ve tüm dünyada Temmuz ortasından Ağustos ayı sonuna kadar vizyona girecek filmin hayranları, Singapur’da, Marina Bay Sands, The Event Plaza’da, üzerinde filmin ikonik “no ghost” logosunu taşıyan hayalet kostümlerini giyerek bir araya geldiler. Guinness Dünya Rekorları hakemince teyid edilen, toplam 263 hayalet kostümlü film hayranı da böylece yeni bir başlık açarak, “Bir Alanda Toplanan En Geniş Hayalet Kostümlü İnsan Grubu” rekorunu kırdı.

Ghostbusters filminin yönetmeni Paul Feig, “Bu kadar insanın biraraya gelerek, hayalet kotümlerini giymeleri ve yeni bir Guinness Dünya Rekoru oluşturmaları, 32 yıl önce bu seriyi bize kazandıran Dan, Harold ve Ivan’a gerçek bir saygı duruşudur” dedi. Guinness Dünya Rekorları hakemi; Rishi Nath, “Ghostbusters hayranlarının bu adanmışlığından ve macera ve eğlence anlayışlarından inanılmaz derecede etkilendik.  Resmi olarak onaylanmıştır – Bu muhteşem bir başarıdır” dedi.

image001

Bu açıklamaların ardından, filmin hayranları Ghostbusters’ın yıldızı Melissa McCarthy ve yönetmen Paul Feig’in katıldıkları kırmızı halı törenine katıldılar.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up