George R.R. Martin Game of Thrones’un Devam Filmiyle İlgili Konuştu

Diziler

George R.R. Martin, çekimleri devam eden Game of Thrones’un devam dizisinin The Longest Night adını taşıyabileceğini söyledi.

Jane Goldman ve George R.R. Martin ikilisi Game of Thrones’un devam dizisini ekrana taşımaya hazırlanıyor. İsmi henüz duyurulmayan devam dizisi, Game of Thrones’ta yaşananların binlerce yıl öncesini ve Westeros tarihinin gizli gerçeklerini konu alacak.

Dizinin senaryosu, George R.R. Martin’in yanı sıra Jane Goldman’ın da imzasını taşıyor. Goldman ayrıca showrunner koltuğunda da yer alıyor.

Game of Thrones’un devam dizisinin çekimleri Kuzey İrlanda’da başladı.

HBO’dan pilot bölüm için resmi onayı alan dizinin çekimleri Kuzey İrlanda’da sürerken, George R.R. Martin’den diziyle ilgili yeni açıklamalar geldi. Devam filminin Game of Thrones’ta anlatılan olayların 5 bin yıl öncesinde geçeceğini doğrulayan Martin, Westeros’un Yedi Krallık’tan önceki hâline şahitlik edeceğimiz bu yeni dizide Stark Ailesi ve White Walkerlar’ın da hikâyenin parçası olacağını açıkladı.

İzleyicilerin Game of Thrones’tan alışık bazı şeylerle karşılaşacaklarını belirten Martin, “Starklar kesinlikle orada olacak. Elbette White Walkerlar da orada olacak ve hikâyenin bir parçası olacak. Kurtlar ve mamutlar gibi şeyler de olacak.” ifadelerini kullandı. Ayrıca Martin, dizinin isminin The Longest Night olabileceğini duyurdu.

Dizinin oyuncu kadrosunda  Naomi Watts, Josh Whitehouse, Naomi Ackie, Denise Gough, Jamie Campbell Bower, Sheila Atim, Ivanno Jeremiah, Georgie Henley, Alex Sharp, Toby Regbo, Miranda Richardson, Marquis Rodriguez, John Simm, Richard McCabe, John Hefferman ve Dixie Egerickx gibi isimler yer alıyor.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up