George R.R. Martin: Finali film yapma teklifi kabul edilmedi

Diziler
George R.R. Martin, Game of Thrones’un finaline dair yeni bir açıklama yaptı. Usta yazar, finali film yapma fikirlerinin HBO tarafından kabul edilmediğini dile getirdi.

Game of Thrones, geçen yılın Mayıs ayında sona erdi ancak hayranları dizinin son sezonu hakkında tam olarak fikir birliğine varamamıştı.

Game of Thrones dizisine uyarlanan Buz ve Ateşin Şarkısı adlı kitap serisinin yazarı George R. R. Martin dizi yapımcılarının seçtiği yoldan tamamen farklı bir sonla bitebileceğini söyleyerek tartışmalara yeni bir boyut kazandırdı.

Yazar George R.R. Martin Welt’le yaptığı söyleşide diziyi 7. sezondan sonra aslında bir film üçlemesi şeklinde bitirmek istediklerini ve bu konuyu David Benioff ve Dan Weiss’la sıkça konuştuklarını ancak fikrin HBO tarafından reddedildiğini açıkladı.

Martin’in aktardıklarına göre HBO’nun filmleri reddetme sebebi sinema filmleri değil televizyon dizileri üretmek istemeleri olduğu ifade edildi.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up