George Clooney Tekrar Yönetmen Koltuğunda

Dünya

George Clooney, Suburbicon için tekrar yönetmen koltuğuna oturacak.

Senaryosunu Coen Biraderlerin yazdığı fakat sonrasında bir gelişme yaşanmayan Suburbicon‘un, yönetmen koltuğuna George Clooney‘nin oturacağı netleşti. Film Clooney’nin yönetmenliğini üstlendiği 7. yapım olacak. Ve tabi Suburbicon da nihayet prodüksiyon sürecine girecek.

coens clooney

George Clooney ve Coen Kardeşler arasındaki bağ yakın takipçileri tarafından bilinen bir durum. Nerdesin be Birader? filmi ile başlayan dostlukları Dayanılmaz Zulüm ve Aramızda Casus Var ile güçlendi. Clooney ile Coen Biraderlerin arasındaki kimyanın tutması, seyirciyi bu ortaklıktan sürekli yeni projeler bekler hale getirdi.

Yüce Sezar‘ın vizyona girmesi heyecanla beklenirken, taraflardan Suburbicon haberi geldi. Tohumları 10 yıl öncesinde atılan proje, Ethan ve Joel Coen tarafından senaryosunun yazılmasının ardından, George Clooney‘nin yönetmen koltuğuna oturacağı bilgisiyle şekillenmeye başladı.

Suburbicon hakkında halen elimizde fazla detaylı bilgi bulunmazken söylentiler; Ceon Biraderlerin ilk filmi Kansız‘a benzer bir filmle karşılaşacağımız yönünde.

Kadrosu henüz netleşmeyen dram türündeki film, 1950’lilerde geçen bir suç hikayesini anlatacak.

————————————————————–

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up